«Житлобуд-2» — володар Кубка України серед жіночих клубів сезону-2020/2021

1242
жіночий футбол, женский футбол, Фінал кубка України, Київ 2021, УАФ, кубок України, НТК ім. В.Баннікова, стадіон, Житлобуд-1, Житлобуд-2, Харків
Фото Володимира Раснера

Підопічні Наталії Зінченко, забивши м’яч у першому таймі, мінімально перемогли чемпіона країни — «Житлобуд-1».

Фінал Кубку України сезону-2020/2021 відбувся на НТК ім. В. Баннікова. У вирішальному матчі зустрічалися «Житлобуд-1» та «Житлобуд-2». Нагадаємо, що в півфіналі підопічні Валентини Котик переграли «Маріуполь» (4:1), а команда Наталії Зінченко була сильнішою за «Ладомир» (2:0). Відзначимо також, що арбітром зустрічі була Катерина Монзуль, яка готується працювати на Олімпійських іграх у Токіо.

У першому таймі ігрова перевага була за «Житлобудом-1». Гравці цієї команди створили кілька загроз воротам Бондарчук. Зокрема, небезпечно пробивали Апанащенко, Овдійчук, Кочнєва. На 11-й хвилині в Овдійчук узагалі був убивчий момент, коли її удар після індивідуального проходу кіпер перевела у стійку.

«Житлобуд-2» намагався контратакувати, але попереду в колективу Наталії Зінченко нічого не виходило аж до 39-ї хвилини, коли Кравчук у контрвипаді розхитала опонентів і віддала в центр штрафного на Калініну, яка метрів із 10-ти влучила в ціль. 0:1.

Після перерви «Житлобуд-1» збільшив темп, м’яч вкрай рідко залишав половину поля номінальних гостей. Тільки на 70-й хвилині Панцулая завдала дальнього, але неточного удару. А до цього м’яч іноді просто дивом не залітав у ворота «Житлобуду-2». Чого тільки вартий момент від тієї ж Овдійчук, коли м’яч після її удару головою влучив у поперечину.

Утім, під завісу поєдинку у футболісток «Житлобуду-2» немов відкрилося друге дихання. Команда створила кілька небезпечних моментів, щоправда, рахунок на табло так і не змінився.

Післяматчеві коментарі головних тренерів комад – Наталії Зінченко та Валентини Котик