Нові фешн правила гри від COLIN’S та футболісток ФК Карпати

852
COLIN'S у партнерстві з ЖФК Карпати Львів доводить, що жіночий футбол є, він цікавий, різноманітний та красивий!
COLIN'S

ОКРЕМО ОСОБИСТІСТЬ –  РАЗОМ СИЛА!

Нові фешн правила гри від COLIN’S та футболісток ФК Карпати

Дивовижно, але в суспільстві досі існують поняття «жіноча» та «нежіноча» справа: у професіях, хобі, зовнішньому вигляді та спорті.

Іноді це зверхнє ставлення або недовіра, іноді це просто ігнорування жіночих досягнень.

Поки ми затамувавши подих всією країною вболіваємо за збірну України, більшість населення не знає про існування та розвиток жіночого футболу в країні та світі. Бо «що там можуть жінки».

COLIN’S у партнерстві з ЖФК Карпати Львів доводить, що жіночий футбол є, він цікавий, різноманітний та красивий!

Важливими цінностями бренду COLIN’S є свобода бути собою, самовираження і гармонія зі світом.

  • Ти ж дівчинка
  • Це не жіночно
  • Краще б сиділа з дітьми

Ці та інші тезиси зі збірника «я знаю як тобі краще» принижують особистості жінок століттями.

Ми безмежно задоволені що зараз ситуація суттєво поліпшується. Жінки займають керівні посади, працюють водіями, політиками, поліцейськими. Завдяки сучасним модним тенденціям ми ходимо в худі на роботу і побачення, вибираємо джинси для виходу «в світ» і поїздку за місто. Життя стало зручніше та легше. Неочевидний, але такий прекрасний факт – завдяки кежуал на кшталт COLIN’S, ми непомітно змінили обов’язкову жіночність на кожен день на користь можливості бути собою, різною, щасливішою.

Вільні від нав’язаних бажань зі сторони і штучних рамок, свій яскравий шлях обрали гравчині жіночої футбольної команди КАРПАТИ, які підкорюють своєю внутрішньою силою, відсутністю страху БУТИ СОБОЮ і ВІДРІЗНЯТИСЯ. Надихнувшись красою та щирістю спортсменок народився проект із фешн-брендом COLIN’S, що демонструє багатогранність жіночності та сучасного стилю. Ти можеш бути саме такою, як хочеш; саме такою, як ти дійсно є.

Підтримка.

Ще одне важливе питання, що нажаль знецінюється як надважливе та серед жінок зокрема. Культивуючи поняття для кожної дівчинки з дитинства, що вона найкраща, ми іноді забуваємо, що кожна з інших теж «найкраща», бо унікальна.

Командний вид спорту, внутрішня впевненість у собі і постійна робота над собою, футболісток навчила згуртованості, солідарності і підтримки, яким варто повчитися всім нам.

Навіть у згуртованому колективі є місце для твого власного бачення, стилю та думок. А спільна повага та підтримка – запорука можливості самовираження та росту.

У стратегії COLIN’S закладені прекрасні і дуже важливі цінності для кожного з нас і для суспільства в цілому.

Не ховай себе, прояви індивідуальність та унікальність, це – прекрасно!

COLIN’S