ОФІЦІЙНО. Катерина Боклач гравчиня французького клубу «Гренобль»

515
ОФІЦІЙНО. Катерина Боклач гравчиня французького «Гренобль»
GF38

Французький клуб підсилився гравчинею молодіжної жіночої збірної України до 19 років. 

Воротарка Катерина БОКЛАЧ новий ігровий сезон розпочне у складі футбольного клубу “Гренобль” (GF38 Féminines). Виступатиме українська футболістка під ігровим номером 1.

Другий за силою дивізіон чемпіонату Франції стратуватиме вже 10 вересня за участю 24 команд. Новий клуб українки виступатиме у групі Б (12 команд). Серед суперниць Катерини буде колектив, в якому грає ще одна представниця з України – Тетяна Романенко (Сент-Етьєн) .

Катерина Боклач: «Після мого виступу у вірменському клубі у мене було кілька пропозицій, але я вирішила поїхати до Франції, тому що це країна, яку я люблю, і більше того, тому що рівень французького футболу дуже високий. Місто Гренобль чудове, я проводжу багато часу, дивлячись на його чудові пейзажі. Я дуже рада бути частиною колективу GF38. Тут дуже хороші умови, і я знаю, що зможу прогресувати ще більше».

Для довідки:
Катерина Боклач (воротар) – 18 років.
Кар’єра: виступала за українські клуби “Буковинська Надія” Чернівці, “Інвіктус” Київ, “Ладомир” Володимир, польський клуб “Гурнік” та вірменський колектив “Хайaса” (останній клуб).

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от GF38 Féminines (@gf38_feminines)