Ольга Басанська: «Ми виграли за рахунок характеру»

250

17.06.18 


женская сборная, женский футбол Украина, Асоціація, жіноча національна збірна, збірна України жінки, відбір до КС-2019, WWC2019, Ольга Басанська, женский футбол, сборная Украины, ФІФА, FIFA, Swenska
фото Павла Кубанова
Захисник жіночої збірної України та один із лідерів команди Ольга Басанська після переможного поєдинку зі Швецією згадала перипетії гри, розповіла про те, що сказав тренер у перерві, а також поділилася думками щодо майбутніх протистоянь.


— За рахунок чого вдалося обіграти шведок? Як вплинули на команду погодні умови і факт перенесення початку зустрічі?

— Ми виграли за рахунок характеру, який команда показала на полі, прагнення до перемоги і правильної тактики, яку тренер обрав на цей матч.

Єдине, чого ми очікували від такої погоди, — це швидкого руху м’яча з відскоками. А так я б не сказала, що погода якось особливо вплинула на гру — всі були в рівних умовах.

— Україна забила гол «у роздягальню». Що Володимир Рева сказав команді у перерві?

— Усі ми розуміли, що у другому таймі збірна Швеції докладе максимум зусиль, аби забити. Володимир Сергійович дав установку зіграти надійно в захисті, вказав на деякі помилки, які були в першому таймі, і ми спробували їх виправити.

— У другій половині матчу ви могли як пропустити, так і збільшити перевагу в рахунку. Як команда емоційно впоралася з такою напругою?

— Головним було зіграти на нуль у захисті. Ті нагоди, які в нас були, ми, на жаль, не реалізували. У такі моменти потрібно грати з холодною головою і стовідсотковою концентрацією.

— Хто зі шведок тебе здивував?

— Ми не раз переглядали гру «Тре Крунур», знали, як кожен гравець діє на позиції, розбирали моменти, тому ніяких секретів стосовно їхніх виконавців не було.

— В останню 20-хвилинку було видно, що ти фізично підсіла. Як догравала матч?

— Так, фізично було важко, ми багато сил залишили у протистоянні з Данією. Дуже шкода, що в нас мало таких поєдинків із топ-командами. Дякую дівчатам, що під час матчу постійно підбадьорювали і страхували.

— Хто першим привітав вас після фінального свистка?

— Спочатку тренерський штаб, потім ми привітали одна одну, подякували партнерам за гру, також у роздягальню зайшли керівники федерації.

— Яка мета команди на останні матчі відбору до ЧС-2019? Чи вірите, що ще можете потрапити на мундіаль?

— Нашій збірній залишилося провести два поєдинки — зі Швецією на виїзді і з Угорщиною вдома. Мета в нас одна — шість очок. Шанси є, і ми зробимо все для цього.

— Якщо порівнювати Данію та Швецію, на твою думку, хто сильніший?

— Це команди топ-рівня, у них різні стилі гри. Мені більше імпонує стиль збірної Данії — це потужна команда, і вона це продемонструвала у Львові.