ТМ. Україна WU15 – ФК Надвіряночка (Надвірна) – 1:2

665
ФФУ, МиЗбірна, Збірна Ю-15, тренер жіночих збірних, футбол збірна, женский футбол тренер, Сергій Сапронов, ФК Надвірняночка

17 червня 2018, в рамках навчально-тренувального збору, дівоча збірна України до 15 років провела свій перший товариський матч. 

Підопічні Сергія Сапронова вперше в цьому році зібралися разом на селекційний збір. Нагадаємо, що вже восени на цю команду очікують заплановані матчі зі збірною Білорусі, а вже через рік багато з цих гравців матимуть шанс зіграти на Турнірі розвитку УЄФА WU16.
Перший з двох запланованих матчів дівоча збірна провела з ФК “Надвірняночка” (Надвірна). Сильна злива завадила вчасно розпочати поєдинок, та все ж команди вийшли на футбольне поле стадіону с.Вістова, Івано-Франківської області. Незважаючи на те, що проти збірниць грали більш досвідчені і старші за віком футболістки, вони все ж продемонстрували гідну гру, характер і бійцівські якості. Ще до перерви команди обмінялися голами: спочатку Тетяна Ярема точним ударом вивела гостей вперед, а вже за чотири хвилини потому Марія-Амель Талеб відновила рівновагу в матчі – 1:1.
Після перерви наставники обох команд провели велику кількість замін, які дещо змінили малюнок гри, та все ж жага до перемоги зберігалася. Можливо, по такій грі саме нічийний результат був би закономірним, та на першій доданій хвилині матчу Романія Корабінович принесла перемогу ФК “Надвірняночка” – 2:1.
Наступний матч підопічні Сергія Сапронова проведуть вже 19 червня. Суперниками стануть футболістки Івано-Франківської ДЮСШ №3. Початок матчу запланований на 17:00.