Олімпійські ігри Токіо-2020: 21 липня стартують матчі у жіночому футболі + розклад

2578
Tokyo 2020, жіночий футбол, Олімпіада 2020, женский футбол, Олимпиада Токио 2020, ФИФА

Спортивна програма Олімпійських ігор в Токіо стартує вже 21 липня 2021 року зі змагань з бейсболу/софтболу та матчів з футболу серед жіночих національних збірних. 

12 жіночих збірних, які кваліфікувалися на Олімпіаду були поділені на три групи по чотири команди (групи E до G). Загальний принцип жеребкування полягав в тому, щоб жодна група не мала більше однієї команди з однієї конфедерації:

Група Е
– Японія
– Канада
– Велика Британія
– Чілі
Група F
– Китай
– Бразилія
– Замбія
– Нідерланди
Група G
– Швеція
– США
– Австралія
– Нова Зеландія

Українки на Олімпіаді в Токіо

Суддівський комітет ФІФА оприлюднив список із 99-ти офіційних осіб матчів (25 арбітрів, 50 асистентів арбітрів, 20 офіційних осіб із ВАР та чотири резервні рефері) з 51-ї країни, які працюватимуть на олімпійських футбольних турнірах Токіо-2020.
До реєстру ввійшли дві українки: головна рефері Катерина Монзуль та асистентка – Марина Стрілецька.
Додамо, що Катерина Монзуль уже має досвід суддівства на Олімпійських іграх. Так, на ОІ-2016 у Ріо-де-Жанейро вона проводила два поєдинки — між США та Новою Зеландією на груповому етапі й між Китаєм та Німеччиною у чвертьфіналі.
Жіночий футбольний турнір триватиме з 21 липня по 6 серпня, а чоловічий — із 22 липня по 7 серпня 2021 року.

Розклад матчів

За результатами матчів чоловічих та жіночих змагань з футболу можна спостерігати на офіційному сайті OI Токіо-2020.

21 липня 2021 (час місцевий GMT+9)
16:30 – Велика Британія – Чілі
17:00 – Китай – Бразилія
17:30 – Швеція – США
19:30 – Японія – Канада
20:00 – Замбія – Нідерланди
20:30 – Австралія – Нова Зеландія
24 липня (час місцевий GMT+9)
16:30 – Чілі – Канада
17:00 – Китай – Замбія
17:30 – Швеція – Австралія
19:30 – Японія – Велика Британія
20:00 – Нідерланди – Бразилія
20:30 – Нова Зеландія – США
27 липня (час місцевий GMT+9)
17:00 – Нова Зеландія – Швеція
17:00 – США – Австралія
20:00 – Чілі – Японія
20:00 – Канада – Велика Британія
20:30 – Нідерланди – Китай
20:30 – Бразилія – Замбія
30 липня – матчі 1/4 фіналу
02 серпня – матчі 1/2 фіналу
05 серпня – матч за 3 місце
06 серпня – ФІНАЛ