Андрій Павелко: «”Героям слава” і карта України з’являться на формі усіх футбольних клубів і жіночих команд»

865
Павелко, Слава Україні - Героям Слава

Президент УАФ Андрій Павелко прокоментував оновлення форми українських команд з футболу. 

Період Євро-2020 подарував нам незабутні миті єднання країни, а окрім цього – ще й кілька історичних футбольних рішень.
Так, вперше, на формі гравців національної збірної з’явилася карта України з кордонами, що неподільні та визнані міжнародною спільнотою. А згодом, напередодні першого матчу нашої команди на Євро, Виконком УАФ одноголосно підтримав мою ініціативу про затвердження:
– малого герба УАФ у вигляді Тризубу з написом «Ukraine»,
– великого герба УАФ з картою України і Тризубом в центрі,
– а також гасел-оберегів «Слава Україні!» і «Героям слава!» – офіційними футбольними символами України.
Будучи послідовним у своїх кроках, я запропонував Виконкому УАФ визначитися щодо затвердження нового елементу дизайну форми усіх українських футбольних команд. Мова про шеврони із зображенням великого герба УАФ та нашими футбольними гаслами-оберегами. Рішення про підтримку цієї ініціативи було одноголосним!
І тому, нові шеврони прикрашатимуть форми команд УПЛ, ПФЛ, до Регламентів яких внесені відповідні зміни, форму жіночих команд Вищої і Першої ліг, а також форму усіх чоловічих та жіночих бригад арбітрів.
Шеврон, який несе у собі великий символізм єднання українців та історичного для нас Євро, стане окрасою кожного матчу кожної української команди, в тому числі, під час виступів у єврокубках.
А наші офіційні футбольні символи, що надихали національну збірну й мільйони вболівальників в Україні, Амстердамі, Бухаресті, Глазго, Римі і по всьому світу, даруватимуть відтепер усім нашим футболістам особливу та переможну енергетику.

Слава Україні! ГЕРОЯМ СЛАВА!


Відповідні зміни вже внесені до Регламенту Всеукраїнських змагань з футболу серед жіночих клубів сезону 2021-2022 років.

Ця регламентна норма стосується усіх жіночих клубів Вищої та Першої ліг: (стаття ВИМОГИ ДО ІГРОВОГО ЕКІПІРУВАННЯ ФУТБОЛІСТОК) Під час проведення матчів чемпіонату та Кубку України на футболці спереду (як правило) між логотипом клубу і логотипом виробника екіпірування (на рівні середини плеча) повинна бути розміщена офіційна велика емблема УАФ з офіційними гаслами, затверджених Виконавчим комітетом УАФ (Додаток 7). В залежності від дизайну форми емблема може бути розміщена спереду на лівій стороні футболки на рівні середини плеча. Емблема виготовляється і надається УАФ та є обов’язковою для використання клубами.