Олімпійські ігри Токіо-2020: підсумки групового етапу у жіночому футболі

917
JFA

На Олімпійських іграх в Токіо відбулися заключні матчі 3-го туру групового етапу жіночого футбольного турніру та визначилися учасники 1/4 фіналу.

Група E

Канада Велика Британія  1:1 (0:0)
Голи: Леон 55 Уейр 85.

У матчах групи E Велика Британія поділили очки з Канадою, зігравши 1:1. Обидва колективи посіли перше і друге місця відповідно, вийшовши в плей-офф турніру.

Чилі Японія 0:1 (0:0)
Гол: Танака 77.

У паралельному матчі Японія обіграла Чилі з рахунком 1:0. Завдяки цій перемозі японки вийшли до наступної стадії змагань, як одна з двох найкращих команд, які посіле третє місце у групі.

Група F

Бразилія Замбія 1:0 (1:0)
Гол: Андресса 19
Вилучення: Мвемба 13 (Замбія)

Жіноча збірна Бразилії обіграла Замбію в матчі 3-го туру групового етапу олімпійського турніру.

Єдиний м’яч у цій зустрічі забила Андресса Алвес. За кілька хвилин до цього червону картку отримала Лушомо Мвемба.

Нідерланди Китай 8:2 (3:1)
Голи: Ван де Санден 12, Беренстейн 37, 45. Мартенс, 47, 70, Мідема 65, 76, Пеловіт, 71  Ван 29, Яньвень 69.

В іншому матчі групи F жіноча команда Нідерландів розгромила Китай з рахунком 8:2.

Після цього туру голландки і бразилійки з 7 очками посіли перше і друге місця відповідно і вийшли в плей-офф олімпійського турніру.

Група G

Нова Зеландія Швеція 0:2 (0:2)
Голи: Анвергорд 17, Янодь 30

Жіноча збірна Швеції перемогла Нову Зеландію в матчі 3-го туру групової стадії олімпійського турніру в Токіо. Зустріч завершилася з рахунком 2:0.

США Австралія 0:0

В іншому матчі групи США зіграла внічию з Австралією, 0:0. Американська команда разом зі шведками вийшли в плей-офф турніру. Ця нічия гарантувала Австралії участь у чвертьфінальних матчах, як одна з двох найкращих команд, які посіле третє місце у групі.

Таким чином у чвертьфіналі Олімпійських іграх в Токіо зіграють збірні: Великої Британії, Бразилії, Швеції, США, Нідерландів, Канади, Австралії та Японії.
30 липня. Матчі 1/4 фіналу
– Велика Британія – Австралія
– Швеція – Японія
– Нідерланди – США
– Канади – Бразилія

Розклад матчів

За результатами матчів чоловічих та жіночих змагань з футболу можна спостерігати на офіційному сайті OI Токіо-2020.