Перша гра у 2022 році. Жіноча команда Шахтаря готується до матчу

166

Жіноча команда «Шахтаря» завершує підготовчий цикл перед дебютом у Вищій лізі. Команда Романа Заєва провела чергове тренування в Щасливому напередодні дебюту у Вищій лізі.

Заняття тривало 2 години й почалося з розминки, спрямованої на розвиток швидкісних якостей, а потім футболістки в шістках працювали над технікою виходу з оборони в атаку із завершальним ударом. Після дівчата провели двосторонку з використанням маленьких воріт, основною метою якої було моделювання ігрових ситуацій. Наприкінці сесії вдосконалювались удари здалеку.

Нагадаємо, що вже в суботу, 10 вересня, жіноча команда «Шахтаря» стартує у Вищій лізі матчем із «Житлобудом-2». Початок о 12:00. Пряма трансляція – на офіційному YouTube-каналі клубу.


Головний тренер жіночої команди «Шахтаря» Роман Заєв – щодо підготовки до поєдинку 1-го туру чемпіонату з «Житлобудом-2»

– Над чим працювали на тренуванні?
– Що ближче до матчу, то частіше відпрацьовуємо ігрові схеми й те, що плануємо використати безпосередньо в грі.

– Оцініть рівень сприйняття ваших ідей новачками.
– Дівчата все сприймають добре. Кожен тренер хоче, щоб усе було ідеально та безпомилково, проте так не буває, на жаль, є недоліки. Сподіваємося, що прогресуватимемо.

– Фізично команда готова до чемпіонату?
– На це запитання може відповісти лише сама гра. Відштовхуватимемося від того, як зможемо витримати інтенсивність поєдинку. Результат має підвести до якогось знаменника.

– Селекційна робота триває?
– Так, наразі дві футболістки проходять медогляд. Якщо все добре, гадаю, підпишемо контракти. Шукаємо гравців атакувального плану – обидві футболістки відповідають цим вимогам.

– Радієте, що в першому турі «Шахтар» гратиме із сильним суперником чи воліли простішого жеребкування в дебюті сезону?
– Суперників не обирають, рано чи пізно все одно довелося б грати. Можливо, хотілося б спочатку зустрітися з командою, яка б дала нам психологічну впевненість, та є «Житлобуд-2» – гратимемо з ним.

– Чи готова команда морально до випробування лідером жіночого футболу країни?
– Дівчата не вперше гратимуть у футбол, також вони не вперше виступатимуть у Вищій лізі, тож усі підходять до гри з очікуванням і вірою, що все задумане вдасться втілити на полі.


Аліна Старухіна, півзахисниця «Шахтаря»:

– Я в гарній формі підходжу до чемпіонату. Якби не мікротравма під час підготовки, то була б готова на 100 відсотків. На тренуванні працювали над тактикою і стандартами. Новачки швидко адаптувалися й відмінно приймають увесь матеріал, що пропонує тренер. У Вищій лізі буде геть інша інтенсивність, сильні суперники, але, сподіваюся, ми впораємось. Неважливо, що матч із «Житлобудом-2» в 1-му турі, однаково треба було б грати, просто слід виходити та показувати себе на полі.

© Футбольний клуб «Шахтар» (Донецьк)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от FC Shakhtar Women (@shakhtarwomen)