Вища ліга 22/23: призначення арбітрів на матчі 10-11.09

403
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі 1-го туру Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2022/2023 рр.

Анонс матчів

Вища ліга
10 Вер 2022
- 12:00
Дніпро-1 (Дніпро)
0 7
Кривбас (Кривий Ріг)
Вища ліга
10 Вер 2022
- 12:00
Шахтар (Донецьк)
0 5
Ворскла (Полтава)
Вища ліга
10 Вер 2022
- 12:30
Атекс (Київ)
0 8
Ладомир (Володимир)
Вища ліга
11 Вер 2022
- 16:00
Динамо (Київ)
2 1
Колос (Ковалівка)

Призначення арбітрів

«Дніпро-1» (Дніпро) – «Кривбас» (Кривий Ріг) –
10.09.2022 – м. Київ – стадіон “НТК ім. Баннікова” – 12:00

Арбітр — Усова К.І. (Київська обл.), асистенти арбітра – Вдовіна О.В. (Львів), Чайка І.О. (Львівська обл.), четвертий арбітр — Бородавка О.Ю (Київ), спостерігач арбітражу — Якименко О.В. (Київ), делегат УАФ – Діденко Р.В. (Київська обл.)

«Шахтар» (Донецьк) – «Житлобуд-2» (Харків) –
10.09.2022 – с. Щасливе – стадіон “Арсенал Арена” – 12:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра — Резнік А.Ю. (Київська обл.), Петрова І.В. (Нова Каховка), четвертий арбітр — Шевель М.О. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Шамич О.М. (Київ), делегат УАФ – Іванченко Ю.О. (Київська обл.)

«Атекс» (Київ) – «Ладомир» (Володимир) –
10.09.2022 – м. Київ – стадіон “Лівий Берег” – 12:30

Арбітр — Мамчур Н.П. (Рівне), асистенти арбітра — Матковська М.В. (Хмельницький), Руда К.С. (Хмельницький), четвертий арбітр — Кваша А.М. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Боклажко С.І. (Київ), делегат УАФ – Нестрига Ю.Г. (Київ).

«Динамо» (Київ) – «Колос» (Ковалівка) –
11.09.2022 – м. Київ (Конча-Заспа) – стадіон “НТБ Динамо” – 16:00

Арбітр — Тищенко А.М. (Слов’янськ), асистенти арбітра — Рачинська І.Р. (Чернівці), Звержинська М.А. (Чернівці), четвертий арбітр — Кваша А.М. (Київська обл.),  спостерігач арбітражу — Карпина І.В. (Київська обл.), делегат УАФ – Карапетян Е.Т. (Тернопіль).

«Маріуполь» (Маріуполь) – «Верес» (Рівне) – 08 жовтня 2022

«Пантери» (Умань) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця) – 26 жовтня 2022