Перша ліга 2022/2023. Турнірна таблиця + бомбардири ліги

3323
1 ліга, Перша ліга, жінки, УАФ, Української асоціації футболу, жіночий футбол, женский футбол,

Турнірна таблиця та список бомбардирів Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Першої ліги сезону 2022/2023 років. 

#
Клуб
М
В
Н
П
ЗГ
ПГ
+/-
О
1
8
6
1
1
21
5
16
19
2
8
6
1
1
19
5
14
19
3
8
3
1
4
11
16
-5
10
4
Рух (Львів)
п в в п п
8
2
1
5
11
21
-10
7
5
8
0
2
6
8
23
-15
-1
– з “Прикарпаття-ДЮСШ№3” знято 3 очки за неявку команди на матч 10 туру з “Юність” та зараховано технічну поразку 0:3
– ФК “Янтарочка” зараховано технічну поразку 0:3 за запізнення команди на матч 10 туру з командою “Лідер”

Бомбардири

#
Гравець
Клуб
Країна
Матчі
Голи
1
ФЕДОРЕНКО Ангеліна Ігорівна
Лідер (Полтавська область)
Лідер (Полтавська область)
7
10 (3)
2
МАЗУРОВА Віталіна Миколаївна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
7
6
3
ГРИМАК Анастасія Вікторівна
Рух (Львів)
Рух (Львів)
8
5
4
МАТВІЇШИН Стефанія Ігорівна
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
7
4
5
ВОСКОБОЙНИК Анна Володимирівна
Лідер (Полтавська область)
Лідер (Полтавська область)
7
4
6
НАМАЗОВА Аделіна Едуардівна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
7
3
7
БУЙ Інна Петрівна
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
7
3
8
МУЛИКА Аріна Вікторівна
Рух (Львів)
Рух (Львів)
4
2
9
БОТЮК Христина Олександрівна
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
5
2 (1)
10
ТАРАСЕНКО Анастасія Едуардівна
Лідер (Полтавська область)
Лідер (Полтавська область)
5
2
11
ПЕТЕЛЕЦЬКА Яна Андріївна
Рух (Львів)
Рух (Львів)
6
2
12
ОСТАПІВ Вікторія Володимирівна
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
7
2
13
СТАХНЮК Анастасія Ігорівна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
7
2
14
ВЕРШНЯК Софія Денисівна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
7
2
15
ВОЛОШИН Жанна Ярославівна
Рух (Львів)
Рух (Львів)
8
2
16
ПРИСЯЖНЮК Сніжана Андріївна
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
1
1
17
ГАЛАН (СОБЧИШИН) Наталія Ярославівна
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
2
1
18
ТИЦЕЙКО (ТЕЛИЧКО) Любов Михайлівна
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
3
1
19
СУХОРЯБА Олександра Вікторівна
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
3
1
20
МАТВІЙЧУК Вікторія Миколаївна
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
3
1
21
КУРИЛЕНКО Марина Вікторівна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
5
1
22
ОЛЕКСІЄНКО Анастасія Сергіївна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
5
1
23
КОРОЛЬ Марія-Соломія Ігорівна
Янтарочка (Новояворівськ)
Янтарочка (Новояворівськ)
6
1
24
ГУЗИК Валерія Володимирівна
Юність (Чернігів)
Юність (Чернігів)
6
1
25
ЗАХАРЧЕНКО Руслана Іванівна
Лідер (Полтавська область)
Лідер (Полтавська область)
6
1
26
МУГУРДІНОВА Інна Ігорівна
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
6
1
27
КЛЮБА Вікторія Михайлівна
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
6
1
28
ДУБИНА Вікторія Русланівна
Лідер (Полтавська область)
Лідер (Полтавська область)
7
1