Вища ліга 22/23. «ЕМС-Поділля» – «Колос» – 0:3. Огляд матчу

210
Вища ліга 22-23. «ЕМС-Поділля» - «Колос» - 0-3. Огляд матчу

На початку гри команди обмінялись дуже гострими моментами, у господарів вище воріт з забійної позиції пробила Ізотова, а у “Колосу” свій шанс не використала Юлія Ковальчук. Але все одно наші дівчата відкрили рахунок у грі доволі швидко. Дарина Краснобородько обійшла всіх суперниць на ливому фланзі, увійшла до карного майданчику та вклала м’яч в ногу Іванишин і Мар’яні залишалось лише одним дотитом спокійно переправити м’яч у ворота – 0:1.

За 9 хвилин черговий м’яч в свій актив записала і наша юна нападниця Ліліана Сербук, яка вразила ворота суперника дальним ударом, відправивши м’яч низом під ближню стійку. Наприкінці тайму відзначилась Натія Панцулая, яка, як виявилось, встановила остаточний рахунок у цій  грі. Нажаль, у другому таймі Натія отримала важку травму коліна та не змогла продовжити гру. На скільки серйозна травма поки не відомо, оскільки необхідно зробити додаткові обстеження. Тож бажаємо півзахисниці якнайшвидшого одужання.

У другому таймі “Колос” грав, як кажуть, по рахунку та спокійно довів матч до перемоги, яку можна сміливо кваліфікувати, як перемогу на класі.
Таким чином футболістки з Ковалівки набрали 9 очок та залишаються в середині турнірної таблиці.
Свій наступний матч “Колос” зіграє 26-го жовтня, в Гребінках проти ФК “Маріуполь”.