Перша ліга 21/22. «Янтарочка» – «Ятрань» – 2:0. Переможний початок «янтарочок»

1053
Перша ліга 21-22. «Янтарочка» - «Ятрань» - 2-0. Переможний початок «янтарочок»

У стартовому турі чемпіонату України серед жіночих команд Першої ліги сезону-2021/2022 футболістки новояворівської «Янтарочки» під керівництвом тренера Карла Заградки в рідних стінах забили 2 «сухі» м’ячі у ворота «Ятрані» з Уманського району Черкаської області.

Незадовго до свистка на перерву гості порушили правила проти Руслани Скіби, за що арбітриня Оксана Паньків призначила штрафний. Тетяна Котула майже з центра футбольного поля зі стандарту закинула м’яч за комірець голкіперці «Ятрані», відкривши рахунок у зустрічі – 1:0.
На старті другої 45-хвилинки дівчата з Новояворівська подвоїли свою перевагу: капітанка «Янтарочки» Тетяна Лайщук ногою замкнула передачу Дарини Григорович – 2:0!

У наступному турі новояворівки на виїзді поміряються силами з ЖФК «Рух-Чемпіон» (Тернопіль).