Перша ліга 21/22. «Юність» – «Ніка» – 2:1. Останній матч у 2021 році

831
Перша ліга 21-22. «Юність» - «Ніка» - 2-1. Останній матч у 2021 році
Віктор Кошмал

У суботу, 27 листопада, миколаївська жіноча команда «Ніка» провела заключну гру першого кола у Першій лізі Чемпіонату України. Матч відбувся у Чернігові на стадіоні «Юність»

ЖФК «Ніка» набирає обертів, з кожною грою дівчата діють на полі все більш впевнено та сміливо. І цей матч був одним з найкращих у першому колі. Миколаївчанки влаштували суперницям достойну боротьбу, постійно насідали та пресингували. Перша половина гри закінчилася «сухою» нічиєю.

Після перерви першими голом відмітилися господарки. Скориставшись кількісною перевагою через відсутність однієї із захисниць (Юлії Пономаренко), якій під час атаки надавали допомогу за межами поля, гравчиня «Юність-ШВСМ» Віталіна Мазурова відкрила рахунок на 62 хвилині. Вже за п’ять хвилин «Ніка» організувала атаку у відповідь. До воріт проривалася Діана Миньо, проте суперниці зупинили її з порушенням правил, за що був призначений штрафний удар. Стандарт взялася виконувати Валерія Сижук та точним ударом поклала м’яч у ворота, зрівнявши рахунок. Проте утримати бодай нічию миколаївчанкам не вдалося. На 72 хвилині після подачі кутового Вікторія Солодухіна зробила результат матчу остаточним 2:1.

Але на цьому події на полі не закінчилися. Бажання перемогти було настільки великим з боку обох команд, що дівчата не стримали емоцій. Це призвело до подвійного вилучення. Однак хід гри ця подія суттєво не змінила, як і рахунок матчу.

Головний тренер ЖФК «Ніка» Яна Манчик прокоментувала гру своїх підопічних:

«У цій грі дівчата справді продемонстрували волю до перемоги: нав’язували свою гру, пресингували. Кожна індивідуально, але при цьому згуртовано, дівчата боролися з першої хвилини до останньої.

Кінцевий рахунок гри не на нашу користь, це прикро, але в очах дівчат було видно бажання грати у справжній футбол, розуміння своїх позицій. Вони виступили в цій грі, як один організм, який працює на загальне благо. Загалом грою я задоволена. У гравчинь з’явилася впевненість у собі, і це не може не тішити, адже тренувальний процес – це багаторічна робота, а за той час, який ми з ними займаємося, не кожен може зрозуміти свою позицію, не кажучи вже налаштуватися морально на боротьбу.Дівчатам хочу сказати величезне дякую за гру. Дуже порадували наприкінці першого кола. Наші перемоги ще попереду».