Перша ліга 22/23. «Юність» – «Янтарочка» – 4:0

514
Перша ліга 22-23. «Юність» - «Янтарочка» - 4-0
Фото Сергія Тонканова

На минулих вихідних чернігівська «Юність» у Чернігові приймала поточного лідера Першої ліги жіночого чемпіонату України – «Янтарочку» (Новояворівськ).

У першому таймі телеглядачі (у зв’язку з військовим станом трибуни були закриті для уболівальників, проте трансляція була доступна в Інтернеті) не побачили забитих м’ячів.

Зате після перерви підлеглі Людмили Лемешко влаштували справжній розгром лідеркам: Віталіна Мазурова на 65-й хвилині відкрила рахунок голам, 17-річна Аделіна Намазова на 77-й хвилині подвоїла рахунок. А на 88-й та 90-й хвилинах Анастасія Стахнюк та все так ж Мазурова довели справу до розгрому: 4-0 на користь «Юності», гравчині якої, до того ж, не реалізували пенальті, призначений на 80-й хвилині.

Це перша перемога «Юності» у поточному сезоні. У дебютному матчі футбольного року вони зіграли унічию 2-2 з «Лідером» Полтавської області.

Нагадаємо, Перша ліга – другий, за силою, дивізіон українського жіночого футболу. Всього у турнірі цьогоріч беруть участь 5 команд.

Наразі «Юність», маючи 4 бали, займає другу сходинку у таблиці, на три очки поступаючись «Лідеру», але маючи гру у запасі.