Програма UEFA PLAYMAKERS UKRAINE повертається!

186
UEFA PlayMakers, Disney, жіночий футбол, женский футбол, Ольга Овдійчук, дівчата футбол, УЄФА проект

UEFA PLAYMAKERS — це спортивна програма, якій немає аналогів, що забезпечує веселий і безпечний вступ до навчання футболу для дівчаток 5—8 років через рух, гру та магію розповіді Діснея.

Після початку повномаштабного російського вторгнення програма в Україні стала чудовим інструментом стабілізації емоційного стану дівчат. Футбол та веселощі допомагають дівчаткам відчути згуртованість, близькість та підтримку.

Цілі програми:

— ознайомити дівчат з футболом, створивши для них середовище, у фокусі якого розваги, друзі та футбол.

— впровадити новий індивідуальний тренерський підхід, який використовує уяву (натхненну історіями та персонажами Діснея) як інструмент для тренування та набуття навичок гри у футбол;

— вдосконалити життєві навички дівчаток, основні навички руху та навчити основам футболу, щоб виховати прихильність до футболу на все життя.

Програма УЄФА Playmakers в Україні, UEFA PlayMakers, Disney, жіночий футбол, женский футбол, Ольга Овдійчук, дівчата футбол, УЄФА проект

В Україні за підтримки команди програми, Української асоціації футболу, батьків та тренерів 20 із 30-ти початкових центрів Playmakers залишилися відкритими, незважаючи на триваючу війну. Зараз у програмі беруть участь близько 900 дівчат. Десять нових центрів відкрились цієї осені в безпечніших регіонах країни. Тренери нових центрів пройшли спеціальне навчання та готові оживити магію Діснея за допомогою футбольних занять.

Програма розроблена для розвитку позитивних цінностей та навичок, які можна використовувати в повсякденному житті. Фізична активність та футбол можуть бути чудовими вчителями, допомагаючи молоді розвивати позитивну поведінку, наприклад, поважати інших, заводити нових друзів, говорити та слухати, добре працювати в команді, мати позитивне ставлення та долати невдачі.

Нові центри отримали обладнання завдяки підтримці УЄФА, а ще 18 готові відновити програму, щойно це стане достатньо безпечним.

Оновлений список центрів за посиланням.

Програма УЄФА Playmakers в Україні, UEFA PlayMakers, Disney, жіночий футбол, женский футбол, Ольга Овдійчук, дівчата футбол, УЄФА проект