Вакулко Інна Олександрівна

    799
    Вакулко Інна Олександрівна
    Посада Арбітр
    Громадянство
    Дата народження 29.05.1992
    Вік 29
    Проведені матчі
    12 Чер 2021 16:00
    Колос (Ковалівка)
    7 0
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    3  
    12 Чер 2021 16:00
    Колос
    7
    0
    Родина-Ліцей
    3  
    10 Чер 2021 12:30
    Атекс (Київ)
    3 1
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1  
    10 Чер 2021 12:30
    Атекс
    3
    1
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    1  
    5 Чер 2021 14:00
    Львів-Янтарочка (Новояворівськ)
    1 0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    2  
    5 Чер 2021 14:00
    Львів-Янтарочка
    1
    0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    2  
    3 Чер 2021 15:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    3 0
    ОКІП (Київ)
    1  
    3 Чер 2021 15:00
    Родина-Ліцей
    3
    0
    ОКІП
    1  
    30 Тра 2021 16:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    4 1
    Юність-ШВСМ (Чернігів)
       
    30 Тра 2021 16:00
    Родина-Ліцей
    4
    1
    Юність-ШВСМ
       
    24 Тра 2021 15:00
    Карпати (Львів)
    2 3
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    5  
    24 Тра 2021 15:00
    Карпати
    2
    3
    Ладомир
    5  
    22 Тра 2021 15:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    1 1
    ХПКСП-Житлобуд-2 (Харків)
    6  
    22 Тра 2021 15:00
    Родина-Ліцей
    1
    1
    ХПКСП-Житлобуд-2
    6  
    19 Тра 2021 11:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    2 0
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    1  
    19 Тра 2021 11:00
    Житлобуд-2
    2
    0
    Ладомир
    1  
    16 Тра 2021 12:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    2 6
    Житлобуд-1 (Харків)
    3  
    16 Тра 2021 12:00
    Ладомир
    2
    6
    Житлобуд-1
    3  
    10 Тра 2021 13:00
    Пантери (Умань)
    1 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    2  
    10 Тра 2021 13:00
    Пантери
    1
    0
    ЕМС-Поділля
    2  
    8 Тра 2021 12:00
    Атекс (Київ)
    0 3
    Колос (Ковалівка)
    3  
    8 Тра 2021 12:00
    Атекс
    0
    3
    Колос
    3  
    1 Тра 2021 15:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    1 0
    Колос (Ковалівка)
       
    1 Тра 2021 15:00
    Родина-Ліцей
    1
    0
    Колос
       
    26 Кві 2021 12:00
    Карпати (Львів)
    1 5
    Житлобуд-2 (Харків)
    2  
    26 Кві 2021 12:00
    Карпати
    1
    5
    Житлобуд-2
    2  
    25 Кві 2021 11:00
    Пантери (Умань)
    2 3
    Ніка (Миколаїв)
    2  
    25 Кві 2021 11:00
    Пантери
    2
    3
    Ніка
    2  
    17 Кві 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    0 5
    Колос (Ковалівка)
    1  
    17 Кві 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    0
    5
    Колос
    1  
    16 Кві 2021 11:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    0 20
    Ніка (Миколаїв)
    1  
    16 Кві 2021 11:00
    Буковинська Надія
    0
    20
    Ніка
    1  
    11 Кві 2021 13:00
    Карпати (Львів)
    1 1
    Восход (Стара Маячка)
    4  
    11 Кві 2021 13:00
    Карпати
    1
    1
    Восход
    4  
    22 Лис 2020 12:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    0 2
    Восход (Стара Маячка)
    2  
    22 Лис 2020 12:00
    Ладомир
    0
    2
    Восход
    2  
    16 Лис 2020 12:00
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    1 4
    Житлобуд-1 (Харків)
    2  
    16 Лис 2020 12:00
    Буковинська Надія
    1
    4
    Житлобуд-1
    2  
    4 Жов 2020 11:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    0 2
    Житлобуд-1 (Харків)
    1  
    4 Жов 2020 11:00
    Ладомир
    0
    2
    Житлобуд-1
    1  
    26 Вер 2020 12:00
    Карпати (Львів)
    1 5
    Восход (Стара Маячка)
       
    26 Вер 2020 12:00
    Карпати
    1
    5
    Восход
       
    7 Вер 2020 16:00
    Карпати (Львів)
    1 0
    Пантери (Умань)
    5 1
    7 Вер 2020 16:00
    Карпати
    1
    0
    Пантери
    5 1

    Регіональні змагання 2014
    ДЮФЛ та Аматори Україн 2015-2019
    Змагання U-19 ПЛ   з 2020