Вдовіна Олександра Валеріївна

    518
    Вдовіна Олександра Валеріївна
    Посада Арбітр
    Громадянство
    Дата народження 03.07.1992
    Вік 29
    Проведені матчі
    Асистент
    17 Лис 2021 13:00
    Чемпіон (Тернопіль)
    0 0
    Ладомир-2 (Володимир-Волинський)
       
    17 Лис 2021 13:00
    Чемпіон
    0
    0
    Ладомир-2
       
    | Стадіон «Поділля» (Хмельницький) | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    11 Лис 2021 13:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 2
    Ладомир (Володимир-Волинський)
       
    11 Лис 2021 13:00
    ЕМС-Поділля
    1
    2
    Ладомир
       
    | Стадіон ПДЮ (Вінниця) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    7 Лис 2021 12:00
    Чемпіон (Тернопіль)
    0 0
    ДЮСШ №1 (Хмельницький)
       
    7 Лис 2021 12:00
    Чемпіон
    0
    0
    ДЮСШ №1
       
    | Стадіон «Поділля» (Хмельницький) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    2 Лис 2021 12:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    0 5
    Житлобуд-1 (Харків)
       
    2 Лис 2021 12:00
    Ладомир
    0
    5
    Житлобуд-1
       
    | Стадіон «Шахтар» (Нововолинськ) | Арбітр: Романюк Анастасія Миколаївна
    30 Жов 2021 14:00
    Верес (Рівне)
    3 0
    Ладомир-2 (Володимир-Волинський)
       
    30 Жов 2021 14:00
    Верес
    3
    0
    Ладомир-2
       
    | Стадіон «Колос» (Костопіль) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    11 Жов 2021 14:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    0 3
    ДЮСШ №26 (Київ)
       
    11 Жов 2021 14:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    0
    3
    ДЮСШ №26
       
    | Стадіон «Рух» (Івано-Франківськ) | Арбітр: Романюк Анастасія Миколаївна
    10 Жов 2021 11:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    0 3
    Восход (Стара Маячка)
       
    10 Жов 2021 11:00
    Ладомир
    0
    3
    Восход
       
    | Стадіон «Шахтар» (Нововолинськ) | Арбітр: Щепанський Олександр
    11 Вер 2021 16:30
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    0 0
    Ладомир (Володимир-Волинський)
       
    11 Вер 2021 16:30
    ЕМС-Поділля
    0
    0
    Ладомир
       
    | Стадіон ПДЮ (Вінниця) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    8 Вер 2021 16:00
    Карпати (Львів)
    0 5
    Ладомир (Володимир-Волинський)
       
    8 Вер 2021 16:00
    Карпати
    0
    5
    Ладомир
       
    | Стадіон імені Богдана Маркевича (Винники) | Арбітр: Романюк Анастасія Миколаївна
    6 Вер 2021 16:00
    Верес (Рівне)
    5 0
    Ятрань (Берестівець)
       
    6 Вер 2021 16:00
    Верес
    5
    0
    Ятрань
       
    | Стадіон «Колос» (Костопіль) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    5 Вер 2021 15:00
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    0 1
    Кривбас (Кривий Ріг)
       
    5 Вер 2021 15:00
    Ладомир
    0
    1
    Кривбас
       
    | Стадіон «Шахтар» (Нововолинськ) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    4 Вер 2021 15:00
    Карпати (Львів)
    0 7
    Житлобуд-2 (Харків)
       
    4 Вер 2021 15:00
    Карпати
    0
    7
    Житлобуд-2
       
    | Стадіон імені Богдана Маркевича (Винники) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    1 Сер 2021 12:00
    Колос (Ковалівка)
    0 1
    Ладомир (Володимир-Волинський)
       
    1 Сер 2021 12:00
    Колос
    0
    1
    Ладомир
       
    | Стадіон «Центральний» (Калинівка) | Арбітр: Причина Софія Русланівна
    30 Лип 2021 16:30
    Житлобуд-2 (Харків)
    8 0
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
       
    30 Лип 2021 16:30
    Житлобуд-2
    8
    0
    ЕМС-Поділля
       
    | Стадіон «Нова Баварія» (Харків) | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна

    Регіональні змагання 2012
    ДЮФЛ та Аматори 2013-2016
    Змагання U-19 ПЛ 2017-2018
    Друга ліга з 2018
    ФІФА  з 2017