Зора Катерина Петрівна

    301
    Зора Катерина Петрівна
    Посада Арбітр
    Громадянство
    Дата народження 09.03.1986
    Вік 35
    Проведені матчі
    5 Чер 2021 12:00
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    1 2
    Атекс (Київ)
    2 2
    5 Чер 2021 12:00
    Родина-Ліцей
    1
    2
    Атекс
    2 2
    29 Тра 2021 15:00
    Житлобуд-2 (Харків)
    12 0
    Карпати (Львів)
    2  
    29 Тра 2021 15:00
    Житлобуд-2
    12
    0
    Карпати
    2  
    23 Тра 2021 12:00
    Юність-ШВСМ (Чернігів)
    0 0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    2  
    23 Тра 2021 12:00
    Юність-ШВСМ
    0
    0
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    2  
    22 Тра 2021 12:00
    Атекс (Київ)
    12 0
    Кобра-ДЮСШ (Білокуракине)
       
    22 Тра 2021 12:00
    Атекс
    12
    0
    Кобра-ДЮСШ
       
    17 Тра 2021 15:00
    Карпати (Львів)
    0 1
    Маріуполь (Маріуполь)
    5  
    17 Тра 2021 15:00
    Карпати
    0
    1
    Маріуполь
    5  
    8 Тра 2021 13:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    2 5
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    2  
    8 Тра 2021 13:00
    Маріуполь
    2
    5
    Ладомир
    2  
    25 Кві 2021 12:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 2
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    3  
    25 Кві 2021 12:00
    Восход
    1
    2
    Ладомир
    3  
    21 Кві 2021 12:00
    Маріуполь (Маріуполь)
    4 0
    Ніка (Миколаїв)
    3 2
    21 Кві 2021 12:00
    Маріуполь
    4
    0
    Ніка
    3 2
    17 Кві 2021 12:00
    ОКІП (Київ)
    0 4
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    4  
    17 Кві 2021 12:00
    ОКІП
    0
    4
    Родина-Ліцей
    4  
    2 Кві 2021 14:00
    Восход (Стара Маячка)
    1 5
    Житлобуд-2 (Харків)
    4  
    2 Кві 2021 14:00
    Восход
    1
    5
    Житлобуд-2
    4  
    27 Бер 2021 12:00
    ХПКСП-Житлобуд-2 (Харків)
    3 3
    Родина-Ліцей (Костопіль)
    4 1
    27 Бер 2021 12:00
    ХПКСП-Житлобуд-2
    3
    3
    Родина-Ліцей
    4 1
    21 Бер 2021 12:00
    Юність-ШВСМ (Чернігів)
    2 0
    Львів-Янтарочка (Новояворівськ)
    3 1
    21 Бер 2021 12:00
    Юність-ШВСМ
    2
    0
    Львів-Янтарочка
    3 1
    22 Лис 2020 15:00
    Колос (Ковалівка)
    3 0
    Юність-ШВСМ (Чернігів)
    2  
    22 Лис 2020 15:00
    Колос
    3
    0
    Юність-ШВСМ
    2  
    18 Лис 2020 14:30
    ОКІП (Київ)
    0 3
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    4 1
    18 Лис 2020 14:30
    ОКІП
    0
    3
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    4 1
    13 Лис 2020 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    4 2
    Маріуполь (Маріуполь)
    2  
    13 Лис 2020 12:00
    Ніка
    4
    2
    Маріуполь
    2  
    24 Жов 2020 12:00
    ОКІП (Київ)
    0 3
    Колос (Ковалівка)
    5  
    24 Жов 2020 12:00
    ОКІП
    0
    3
    Колос
    5  
    18 Жов 2020 12:00
    Колос (Ковалівка)
    0 2
    Атекс (Київ)
    3 1
    18 Жов 2020 12:00
    Колос
    0
    2
    Атекс
    3 1
    14 Жов 2020 16:00
    Пантери (Умань)
    0 10
    Житлобуд-2 (Харків)
    2  
    14 Жов 2020 16:00
    Пантери
    0
    10
    Житлобуд-2
    2  
    4 Жов 2020 15:00
    Восход (Стара Маячка)
    6 0
    Буковинська Надія (Великий Кучурів)
    4  
    4 Жов 2020 15:00
    Восход
    6
    0
    Буковинська Надія
    4  
    28 Вер 2020 12:00
    Ніка (Миколаїв)
    1 2
    Пантери (Умань)
    3 1
    28 Вер 2020 12:00
    Ніка
    1
    2
    Пантери
    3 1
    7 Вер 2020 12:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 1
    Ладомир (Володимир-Волинський)
    3 2
    7 Вер 2020 12:00
    ЕМС-Поділля
    1
    1
    Ладомир
    3 2
    29 Сер 2020 11:00
    Пантери (Умань)
    0 6
    Житлобуд-1 (Харків)
    2  
    29 Сер 2020 11:00
    Пантери
    0
    6
    Житлобуд-1
    2  
    Регіональні змагання 2007-2008
    ДЮФЛ та Аматори України 2009-2011
    Друга ліга з 2012
    ФІФА з 2011