Звержинська Марта Асанівна

    503
    Посада Арбітр
    Громадянство
    Дата народження 05.09.1999
    Вік 22
    Проведені матчі
    Асистент
    20 Лис 2021 13:00
    Карпати (Львів)
    3 2
    Пантери (Умань)
       
    20 Лис 2021 13:00
    Карпати
    3
    2
    Пантери
       
    | Стадіон «Сокіл» (Львів) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    14 Лис 2021 12:00
    ДЮСШ №1 (Хмельницький)
    0 4
    ДЮСШ №26 (Київ)
       
    14 Лис 2021 12:00
    ДЮСШ №1
    0
    4
    ДЮСШ №26
       
    | Стадіон «Поділля» (Хмельницький) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    8 Лис 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    1 1
    Динамо (Київ)
       
    8 Лис 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    1
    1
    Динамо
       
    | Стадіон «Рух» (Івано-Франківськ) | Арбітр: Мельник Віталій
    31 Жов 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    2 0
    Янтарочка (Новояворівськ)
       
    31 Жов 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    2
    0
    Янтарочка
       
    | Стадіон «Рух» (Івано-Франківськ) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    30 Жов 2021 11:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    0 9
    Житлобуд-1 (Харків)
       
    30 Жов 2021 11:00
    ЕМС-Поділля
    0
    9
    Житлобуд-1
       
    | Стадіон ПДЮ (Вінниця) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    16 Жов 2021 14:00
    Карпати (Львів)
    3 4
    Пантери (Умань)
       
    16 Жов 2021 14:00
    Карпати
    3
    4
    Пантери
       
    | Стадіон імені Богдана Маркевича (Винники) | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    10 Жов 2021 14:00
    Верес (Рівне)
    8 0
    Янтарочка (Новояворівськ)
       
    10 Жов 2021 14:00
    Верес
    8
    0
    Янтарочка
       
    | Стадіон «Колос» (Костопіль) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    5 Жов 2021 15:00
    ДЮСШ №1 (Хмельницький)
    0 9
    Верес (Рівне)
       
    5 Жов 2021 15:00
    ДЮСШ №1
    0
    9
    Верес
       
    | Стадіон «Поділля» (Хмельницький) | Арбітр: Вакулко Інна Олександрівна
    25 Вер 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
    2 0
    Ятрань (Берестівець)
       
    25 Вер 2021 12:00
    Прикарпаття-ДЮСШ №3
    2
    0
    Ятрань
       
    | Стадіон «Рух» (Івано-Франківськ) | Арбітр: Паньків Оксана Василівна
    18 Вер 2021 17:30
    Янтарочка (Новояворівськ)
    2 2
    Ладомир-2 (Володимир-Волинський)
       
    18 Вер 2021 17:30
    Янтарочка
    2
    2
    Ладомир-2
       
    | Стадіон «Сокіл» (Львів) | Арбітр: Маковій Євген
    12 Вер 2021 13:00
    Чемпіон (Тернопіль)
    0 6
    Верес (Рівне)
       
    12 Вер 2021 13:00
    Чемпіон
    0
    6
    Верес
       
    | Стадіон «Поділля» (Васильківці) | Арбітр: Романюк Анастасія Миколаївна
    8 Вер 2021 16:00
    Карпати (Львів)
    0 5
    Ладомир (Володимир-Волинський)
       
    8 Вер 2021 16:00
    Карпати
    0
    5
    Ладомир
       
    | Стадіон імені Богдана Маркевича (Винники) | Арбітр: Романюк Анастасія Миколаївна
    16 Сер 2021 17:00
    Карпати (Львів)
    1 4
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
       
    16 Сер 2021 17:00
    Карпати
    1
    4
    ЕМС-Поділля
       
    | Стадіон імені Богдана Маркевича (Винники) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна
    6 Сер 2021 17:00
    ЕМС-Поділля (Вінниця)
    1 0
    Восход (Стара Маячка)
       
    6 Сер 2021 17:00
    ЕМС-Поділля
    1
    0
    Восход
       
    | Стадіон ПДЮ (Вінниця) | Арбітр: Мамчур Наталія Петрівна