ІГНАТОВИЧ Наталія Григорівна

    1258
    ІГНАТОВИЧ Наталія Григорівна
    Посада
    Головний тренер
    Громадянство
    Дата народження
    12.01.1968
    Років
    56
    Ліцензія
    A-димплом УЄФА (до 31.12.2026)
    Тренерська діяльність в жіночому футбол України
    Клуб
    Посада
    Період - з
    До
    Україна WU19
    Україна WU19
    Головний тренер
    20.02.2024
    Україна WU19
    Україна WU19
    В.о. головного тренера
    01.10.2023
    20.02.2024
    Сістерс (Одеса)
    Сістерс (Одеса)
    Тренер
    30.06.2023
    Восход (Стара Маячка)
    Восход (Стара Маячка)
    Головний тренер
    01.09.2021
    24.02.2022
    Юність (Чернігів)
    Юність (Чернігів)
    Головний тренер
    01.09.2018
    31.08.2021
    Єдність (Плиски)
    Єдність (Плиски)
    Головний тренер
    21.08.2017
    01.07.2018