КАЧКАРОВ Сергій Григорович

    617
    Качкаров Сергій Григорович
    Посада Головний тренер
    Громадянство
    Дата народження 16.09.1948
    Помер 07.08.2011 (у віці 62 років)

    Тренерська діяльність

    Клуб Посада Період - з До
    Україна
    Головний тренер 17.06.1994 11.05.2000