ЧУБАРОВ Олександр Федорович

    685
    АЛЕКСАНДР ФЁДОРОВИЧ ЧУБАРОВ
    Поточний клуб
    Посада Головний тренер
    Громадянство
    Дата народження 28.04.1943
    Помер 18.05.2021 (79 років)

    Тренерська діяльність в Україні

    Клуб Посада Період - з До
    Україна
    Головний тренер 30.06.1992 10.10.1993
    Динамо (Київ)
    Головний тренер 12.12.1993