КУЦЕВ Анатолій Миколайович

    792
    Куцев Анатолій Миколайович
    Посада
    Головний тренер
    Громадянство
    Дата народження
    20.04.1959
    Помер
    26.06.2016 (57 років)
    Тренерська діяльність в Україні
    Клуб
    Посада
    Період - з
    До
    Україна
    Україна
    Головний тренер
    09.05.2007
    25.10.2014
    Україна WU19
    Україна WU19
    Головний тренер
    22.10.2001
    30.09.2006