КУЛАЄВ Володимир Павлович

    1128
    Кулаєв Владимир Павлович
    Посада
    Головний тренер
    Громадянство
    Дата народження
    26.02.1958
    Років
    66

    Тренерські досягнення
    Чемпіон України (Вища ліга) – 1994, 1995, 2003, 2004
    Володар Кубка України – 1994, 2003, 2004
    Срібний призер Чемпіонату України (Вища ліга) – 2002, 2005
    Фіналіст Кубка України – 1995, 2002, 2005

    Збірна України
    2005 – 2 місце на турнірі Albena Women’s Cup (Болгарія)
    2006 – 3 місце на турнірі Albena Women’s Cup (Болгарія)
    Тренерська діяльність в жіночому футбол України
    Клуб
    Посада
    Період - з
    До
    Україна
    Україна
    Головний тренер
    07.03.2005
    23.08.2006
    Арсенал (Харків)
    Арсенал (Харків)
    Головний тренер
    01.02.2005
    31.12.2005
    Металіст (Харків)
    Металіст (Харків)
    Головний тренер
    01.02.2004
    31.12.2004
    Харків'янка / Харків
    Харків'янка / Харків
    Головний тренер
    01.02.2001
    31.01.2004
    Донеччанка (Донецьк)
    Донеччанка (Донецьк)
    Головний тренер
    01.01.1993
    31.12.1995