Суспільне Закарпаття: підготовка жіночої футбольної команди до змагань

720

5 тренувань на тиждень: як жіноча футбольна команда Закарпаття готується до змагань. 

Жіноча футбольна команда Закарпаття готується до чемпіонату України. Гратиме в групі “U-16” у західному регіоні. Про це розповіла тренерка обласної дитячо-юнацької спортивної школи “Ужгород” Крістіна Костевка. Каже: дівчата тренуються в будні: тричі на тиждень у спортивному комплексі “Юність”, двічі — на стадіоні

Ірина Волошин займається футболом майже 3,5 роки. У 2020-му з командою ЗОДЮСШ “Ужгород” виграла чемпіонат області. Грає в основному складі у нападі.

“Напевно, з початкової школи я любила грати з хлопцями футбол. Він мене якось зацікавив, і я вирішила спробувати. А чому б і ні? Це досить класні емоції, дуже мені подобаються. Наприклад, коли забиваєш гол або твоя команда виграє у фіналі або ще десь, то це дуже великий кайф, емоції дуже класні”.

Тренування відбуваються на базі спорткомплексу “Юність”. На стадіоні ФК “Минай” проводять їх другий тиждень, — розповідає тренерка Крістіна Костевка. Тут збираються щовівторка і щочетверга. Для цього уклали договір із футбольним клубом.

“Тренуємося, зазвичай, на бетоні, резині. Це дуже складно, травматично. Тут хоча би штучне поле. Тут можна впасти. Ми беремо участь у змаганнях в Україні. Там на велике поле, а зараз тренуємося на малих. Це велика різниця. Але радіємо тому, що маємо”, — розповіла тренерка.

Крістіна Костевка каже: тренує команду шостий рік. Загалом ЗОДЮСШ “Ужгород” має 15-річну історію. Наразі в команді є ексгравчині клубів з інший областей і юнацьких збірних України, а також молодь віком 13-15 років.