Трансфери. Весна 2024. Чемпіонат України Вища ліга 2023/2024.

2414
Вища ліга жінки, женский футбол, Чемпіонат України, чемпіонат України жінки, Асоціація жіночого футболу, жіночий чемпіонат, трансфери, переходи

До вашої уваги таблиця трансферів серед команд-учасниць Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023-2024 років.

Нагадуємо, що другий заявковий період (період реєстрації гравців) в Україні для професіональних жіночих змагань триває з 22 лютого до 22 березня 2024 року.


станом на 22.03.2024 _ 20:00
інформація оновлюється згідно заявок команд та усіх наданих документів /розторгненням контрактів

* – в очікувані Міжнародного трансферного сертифікату (МТС)
** – може брати участь у матчі по досягненню 15-річчя

КЛУБДОЗАЯВКАВІДЗАЯВКА
«Кривбас»
м. Кривий Ріг
Таїсія Петраш
Софія Козішкурт
Анастасія Клімутіна
Вікторія Калінчук
Кароліна Рубан
Дар'я Колодій
Ірина Козуб
Дар'я Струк
Вікторія Дудник
Анастасія Швидченко
Мілена Іванченко **
Ірина Кочнєва
Ольга Басанська
Крістіне Алексанян
Поліна Янчук
Руслана Левченко
Жу Менгді (CHN)
Фату Кулібалі (CI)
Алі Махіра (EGY)
Леся Ольхова
«Ворскла»
м. Полтава
Анастасія Кумеда
Марія Куць
Ірина Кушнір
Каміла Кульмагамбетова (KAZ)
«Колос»
с. Ковалівка
Анастасія Немець
Людмила Куніна
Вікторія Остапів
Юлія Зубар
Тетяна Кадира
Дарина Січкаренко
Дар'я Борисюк (оренда)
«Металіст 1925»
м. Харків
Ольга Басанська
Крістіне Алексанян
Марія Денищич
Евеліна Купцова
Анастасія Дружченко
Леся Ольхова
Ірина Кочнєва
Вероніка Гузик
Олеся Маліновська
Аделіна Намазова
«Шахтар»
м. Донецьк
Юліана Завідова
«Ладомир»
м. Володимир
Вікторія Саноцька
Дар'я Артеменко
Діана Ткачук
«Дніпро-1»
м. Дніпро
Тетяна Свинаренко
Уляна Соловйова *
Надія Степанченко
Дар'я Борисюк (оренда)
Анастасія Кумеда
Анастасія Немець
Людмила Куніна
Ольга Рябовіл
«Динамо»
м. Київ
Аделіна Намазова
Анна Харченко
Анастасія Федосенко
Ельвіра Щербак
Валентина Супрядкіна
Ніна Піпченко
Анастасія Дружченко
«ЕМС-Поділля»
м. Вінниця
Вероніка Дерев'янко *
«Верес»
м. Рівне
Марія Боротюк
Софія Ювковецька
Олена Руда
Олеся Мазурець
Тетяна Тріль
Діана Мущенська
Софія Низова
«Пантери»
м. Умань
Ілона Коваленко
Єлизавета Анакіна
Іваніце Сантос (BRA)
Олівейра-ду-Насіменту (BRA)
Летиція Камілотті (BRA)
Камара Рашидату Амінат (SL)
Хау Франсіска Т (LIB)
Аккон Еріка (GHA)
Мохай Вуях Сао (SL)
Юлія Колесник
«Маріуполь»
м. Маріуполь
Адріана Кушнір
Юлія Батрак
Вікторія Харитончук
Олеся Руденко
Яна Винокурова
Анастасія Ємельянова (Курдюк)
Анна Куртиніна
Тетяна Пилипенко
Анастасія Швидченко
Аліна Корж