ФК «Житлобуд-1» офіційно перейменовано на «Металіст 1925»

566
ФК «Житлобуд-1» офіційно перейменовано в «Металіст 1925»

Відділ жіночого та дівочого футболу УАФ отримав усі необхідні документи щодо перейменування назви клубу ТОВ ФК «Житлобуд-1» на ЖФК «Металіст 1925».

У зв’язку з тим, що на даний момент не призначено нового голову та не затверджено склад членів комітету жіночого та дівочого футболу УАФ, Відділ жіночого та дівочого футболу УАФ  вирішив:

  • Встановити, що подання до Відділу жіночого та дівочого футболу УАФ щодо зміни назви клубу (команди) ТОВ «ФК «Житлобуд-1» на «ЖФК «Металіст 1925» Харків» відповідає вимогам Регламенту.
  • Тимчасово погодити зміну назви ФК «Житлобуд-1» Харків на ЖФК «Металіст 1925» Харків для подальшої участі команди у Чемпіонаті України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2023/2024 років.
  • Після обрання нового складу Комітету жіночого та дівочого футболу УАФ затвердити остаточне рішення, відповідно до вимог Регламенту.

Нагадаємо, що на початку сезону, задля збереження харківського жіночого футболу, його історії та досягнень, керівництво “Металіста 1925” та ЖФК “Житлобуд-1” вирішили об’єднати зусилля. Відтак “Житлобуд-1” повернувся до виступів у Вищій Лізі українського жіночого футболу, відповідно Харків знову було представлено в еліті, а “Металіст 1925” отримав жіночу команду в своїй структурі!