Турнір розвитку УЄФА WU16: Фінляндія – Україна – 2:1 (ВІДЕО)

397
МиЗбірна, WU-17, WU-16, Сапронов Сергій, дівоча збірна України з футболу, Ю-17, жіноча збірна, відбір Чемпіонату Європи, женский футбол, Турнір розвитку УЄФА, ФФУ
13 травня дівоча збірна України WU-16, складена з гравців 2003—2004 років народження, стартувала на турнірі у Фінляндії.

Підопічні Сергія Сапронова з поразки розпочали міні-турнір, який входить до Програми розвитку УЄФА й у якому, окрім нашої команди, беруть участь збірні Фінляндії, Швейцарії та Литви.

У стартовому поєдинку на «Еріккіла Арені» біля Гельсінкі українки зустрічалися з господарками змагань. Перший тайм наші дівчата провели більш вдало, ніж їхні суперниці. Уже на 10-й хвилині удар Інни Глущенко вивів синьо-жовтих уперед. Однак друга половина гри залишилася за фінками.

На 57-й хвилині півзахисник Енні Хуттунен зрівняла рахунок. А коли вже здавалося, що поєдинок завершиться внічию, вона оформила дубль й принесла Фінляндії перемогу.

В іншому поєдинку 1-го туру Швейцарія здолала Литву з рахунком 3:2. У наступному матчі турніру українські дівчата зустрінуться з командою Швейцарії. Зустріч відбудеться 15 травня (початок — о 15.00 за київським часом).