У Хотині провели тренування з гри в футбол для жінок

460
У Хотині провели тренування з гри в футбол для жінок

Футбольний жіночий кемп у Хотині: потренуватися зібралися і дівчата, і їхні матусі

Вперше у місті Хотин відбулися тренування з гри в футбол для жінок. Майстер-класи, цікаві естафети й ігри для учасників провели Ольга Онуфрійчук, Ірина Мельницька, Дарина Варгуляк, Олександра Марчишин – гравчині команди «Хотинські козачки» Хотинського фахового коледжу ПДАТУ. Про це повідомляють «Хотинські вісті» на сторінці у facebook.

До цікавих тренувальних вправ долучилися дівчата, їхні матусі й присутні на заході хлопці. І навіть літня злива не стала на заваді гарному настрою учасників, які після короткочасного дощу знову і знову виходили на футбольне поле.

Проведення такого одноденного кемпу – це завдання за програмою від Ліги Толерантності, у якій беруть участь «Хотинські козачки» разом із лідерками: головною спеціалісткою відділу економічного розвитку та міжнародного співробітництва Хотинської міської ради Ганною Марчишин та викладачкою фізичного виховання Хотинського коледжу ПДАТУ Світланою Ісанчук.

– Ми дуже хочемо, щоб у нас була офіційна жіноча команда в Хотині, – поділилася Світлана Ісанчук. – І ми зібралися на футбольному полі саме для того, щоб популяризувати цю гру серед дівчат та жінок. Адже міцне здоров’я, гарний настрій, сильні м’язи, успішне навчання – це нагорода тому, хто займається фізичною культурою і спортом.

Також на захід запросили Анастасію Микитюк з Хотина – дипломовану спортсменку, яка також колись грала в футбол, має розряди з метання списа та плавання, а нині грає у вищій лізі з гандболу. Вона поділилася власним досвідом, як йти до мети у спорті. І надихнула дівчат не боятися, вчитися й досягати цілей щоденною працею.

А за результатами гри перемогу здобули дівчата з команди «Непереможні» (5 забитих голів); 2 місце – «Спартак» (4 голи); 3 місце – «Супер мами» (3 голи); 4 місце – «Динамо» (1 гол).

Хотинські вісті