Перша ліга 20/21. Жіноча команда «Колос» Ковалівка достроково вийшла у Вищу лігу!

872
Колос Ковалівка, жіночий футбол, женский футбол, УАФ, жінки футбол, Чемпіонат України
ФК «Колос»

У матчі передостаннього, 17-го туру Першої ліги серед жіночих команд наш “Колос” розтрощив захист “Родини-Ліцей” (Костопіль) 7:0 і достроково здобув перепустку у Вищу лігу!

Наші дівчата потужно почали і до середини стартового тайму Мар’яна Іванишин встигла оформити дубль – 2:0. За десять хвилин до перерви рахунок збільшила Ірина Майбородіна, а на 42-ій хвилині Олеся Маліновська зробила перевагу команди Людмили Покотило +4.

У другій половині Олеся Маліновська оформила дубль, а Мар’яна Іванишин покер! У підсумку – 7:0, “Колос” набирає 39 очок і здобуває перепустку у Вищу лігу в свій перший же сезон! Браво, дівчата!

В останньому, 18-му турі чемпіонату 2020/2021 “Колос” 20 червня зіграє на виїзді проти команди “Юність-ШВСМ” (Чернігів), а наш головний тренер Людмила Покотило запевнила, що команда буде грати на перемогу, не зважаючи на вже виконане завдання, тому що наші дівчата бажають посісти першу сходинку в турнірній таблиці Першої ліги.