Українські клуби дізналися суперників на першій стадії Ліги Чемпіонів

25892
UEFA Women's Champions League draw

05 липня відбулося жеребкування першого раунду Ліги Чемпіонів УЄФА, де визначилися суперники для представників України — полтавської «Ворскли» та «Колосу» Ковалівка.  

У 2024 році вдруге в історії українського жіночого футболу клуби вищої ліги змагалися за визначення двох команд, які представлятимуть Україну в жіночій Лізі чемпіонів наступного сезону. За підсумками змагань чемпіон країни, полтавська «Ворскла», розпочне свої виступи на першому кваліфікаційному етапі Шляху чемпіонів, а команда, що посіла в чемпіонаті друге місце, «Колос» Ковалівка, зіграє в першому раунді Шляху представників ліг.


У підсумку визначилося:

  • у півфіналі міні-турніру групи 10 Шляху чемпіонів 04 вересня полтавська «Ворскла» зіграє з «РФШ» (Латвія), а у разі успіху 07 вересня у фіналі за путівку до другого етапу зійдуться з переможцем пари «Ференцварош» (Угорщина) — «Флора» (Естонія).
  • у півфіналі міні-турніру групи 1 Шляху представників ліг 04 вересня «Колос» з Ковалівки зіграє з клубом «Аякс» (Нідерланди), а у разі успіху 07 вересня у фіналі за путівку до другого етапу українки зійдуться з переможцем пари «Брондбю» (Данія) — «Фіорентина» (Італія).

Жіноча Ліга чемпіонів-2024/2025. Результати жеребкування

Шлях чемпіонів. 1 раунд

Група 1: Півфінали
SFK 2000 Sarajevo (BIH) vs KÍ Klaksvík (FRO)
SL Benfica (POR) vs FC Nordsjælland (DEN)

Група 2: Півфінали
KFF Vllaznia (ALB) vs WFC Lanchkhuti (GEO)
SKN St. Pölten (AUT) vs Neftçi PFC (AZE)

Група 3: Півфінали
KuPS Kuopio (FIN) vs Celtic FC Women (SCO)
FC Gintra (LTU) vs Agarista CSF Anenii Noi 2020 (MDA)

Група 4: Півфінали
FK Breznica (MNE) vs Birkirkara FC (MLT)
RSC Anderlecht (BEL) vs ŽFK Crvena zvezda (SRB)

Група 5: Півфінали
FC Twente (NED) vs Cardiff City FC Women (WAL)
Valur (ISL) vs ŽFK Ljuboten (MKD)

Група 6: Півфінали
Apollon Ladies FC (CYP) vs Pyunik Women (ARM)
ŽNK Mura (SVN) vs Glentoran Women (NIR)

Група 7: Півфінали
A.C. PAOK (GRE) vs F.C. Qiryat Gat (ISR)
Servette FC Chênois Féminin (SUI) vs Pogoń Szczecin (POL)

Група 8: Півфінали
WFC BIIK-Shymkent (KAZ) vs FC NSA Sofia (BUL)
Racing FC Union Luxembourg (LUX) vs Galatasaray A.Ş. (TUR)

Група 9: Півфінали
ŽNK Osijek (CRO) vs Spartak Myjava (SVK)
FC Dinamo-BSUPC (BLR) vs Peamount United (IRL)

Група 10: Півфінали
Ferencvárosi TC (HUN) vs Tallinna FC Flora (EST)
FC Vorskla Poltava (UKR) vs RFS Women (LVA)

Група 11: Півфінал
KFF Mitrovica (KOS) vs FCV Farul Constanta (ROU)
Фінал
Vålerenga Fotball (NOR) vs Mitrovica / Farul Constanta


Шлях представників ліг. 1 раунд

Група 1: Півфінали
Brøndby IF (DEN) vs ACF Fiorentina (ITA)
AFC Ajax (NED) vs FC Kolos Kovalivka (UKR)

Група 2: Півфінали
AC Sparta Praha (CZE) vs Linköping FC (SWE)
Paris FC (FRA) vs First Vienna FC 1894 (AUT)

Група 3: Півфінали
Arsenal Women FC (ENG) vs Rangers LFC (SCO)
Club Atlético de Madrid (ESP) vs Rosenborg BK (NOR)

Група 4: Півфінали
FC Minsk (BLR) vs Breidablik (ISL)
Eintracht Frankfurt (GER) vs Sporting CP (POR)


У жіночій Лізі чемпіонів УЄФА сезону 2024/25, останньому в нинішньому форматі, візьмуть участь 72 команди з 50 різних асоціацій.

Загалом у жеребкуванні 1-го раунду беруть участь 59 клубів, ще дев’ять стартують у 2-му раунді, а чотири напряму потрапляють до групового етапу з 16-ма командами. Серед них – володар Кубка чемпіонів “Барселона”, екс-чемпіони “Арсенал”, “Франкфурт”, “Ліон” і “Вольфсбург”.

У новому сезоні участь візьмуть одразу десять дебютантів – “Црвена Звезда”, “Фарул Констанца”, “Перший Відень”, “Галатасарай”, “Хаммарбю”, “Колос Ковалівка”, “Нефтчі”, “Нордшелланд”, “Погонь Щецин”, “Пюнік”


Участь у груповому етапі:

1 Барселона (ESP) 130.633
2 Ліон (FRA) 118.666
3 Баварія (GER) 87.799
4 Челсі (ENG) 84.999

Шлях чемпіонів

Увійдуть до раунду 2:

1 Славія Прага (CZE) 33.466
2 Рома (ITA) 28.800
3 Хаммарбю (SWE) 4.999

Шлях представників ліг

Увійдуть до раунду 2:

1 ПСЖ (FRA) 98.966
2 Вольфсбург (GER) 92.799
3 Реал Мадрид (ESP) 41.633
4 Манчестер Сіті (ENG) 40.999
5 Ювентус (ITA) 40.800
6 Хеккен (SWE) 34.999


Жіноча Ліга чемпіонів-2024/2025. Календар

Перший раунд (міні-турніри)
Жеребкування: 5 липня 2024 року.
Півфінали: 4 вересня 2024 року.
Фінал/матч за 3-тє місце: 7 вересня 2024 року.

Другий раунд
Жеребкування: 9 вересня 2024 року.
Перші матчі: 18/19 вересня 2024 року.
Матчі-відповіді: 25/26 вересня 2024 року.

Груповий етап
Жеребкування: 27 вересня 2024 року.
Тур 1: 8/9 жовтня 2024 року.
Тур 2: 16/17 жовтня 2024 року.
Тур 3: 12/13 листопада 2024 року.
Тур 4: 20/21 листопада 2024 року.
Тур 5: 11/12 грудня 2024 року.
Тур 6: 17/18 грудня 2024 року.

Чвертьфінали
Жеребкування: 7 лютого 2025 року.
Перші матчі: 18/19 березня 2025 року.
Матчі-відповіді: 26/27 березня 2025 року.

Півфінали
Жеребкування: 7 лютого 2025 року.
Перші матчі: 19/20 квітня 2025 року.
Матчі-відповіді: 26/27 квітня 2025 року.

Фінал (стадіон «Жозе Алваладе», Лісабон, Португалія)
23-го, 24-го або 25 травня 2025 року.

Жіноча Ліга Чемпіонів УЄФА 2024/25. Шлях до Лісабону: дати, учасники