Вища ліга 24/25: у Будинку футболу відбулося жеребкування календаря

1543
Вища ліга 24/25: у Будинку футболу відбулося жеребкування календаря

У приміщенні Будинку футболу відбулося жеребкування календаря Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2024-2025 років.

Згідно з планами, старт 34-го за ліком Чемпіонату України запланований на 07 серпня 2024 року.

За підсумками жеребкування командам присвоєні такі номери:

1. Ворскла (м. Полтава)
2. Колос (с. Ковалівка, Київська область)
3. Шахтар (м. Донецьк)
4. Сістерс (м. Одеса)
5. ЕМС-Поділля (м. Вінниця)
6. Пантери (м. Умань, Черкаська область)
7. Команда Х, що замінить Динамо (м. Київ)
8. Металіст 1925 (м. Харків)
9. Оболонь (м. Київ)
10. Ладомир (м. Володимир, Волинська область)
11. Дніпро-1 (м. Дніпро)
12. Кривбас (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область)

Відповідно, у першому етапі нового сезону зустрічаються:

1 тур (базовий день 07 серпня)

Ворскла – Кривбас
Колос – Дніпро-1
Шахтар – Ладомир
Сістерс – Оболонь
ЕМС-Поділля – Металіст 1925
Пантери – Команда Х

2 тур (базовий день 14 серпня)

Ворскла – Колос
Дніпро-1 – Шахтар
Ладомир – Сістерс
Оболонь – ЕМС-Поділля
Металіст 1925 – Пантери
Кривбас – Команда Х

3 тур (базовий день 21 серпня)

Шахтар – Ворскла
Колос – Кривбас
Сістерс – Дніпро-1
ЕМС-Поділля – Ладомир
Пантери – Оболонь
Команда Х – Металіст 1925

4 тур (базовий день 28 серпня)

Ворскла – Сістерс
Колос – Шахтар
Дніпро-1 – ЕМС-Поділля
Ладомир – Пантери
Оболонь – Команда Х
Кривбас – Металіст 1925

Ліга Чемпіонів УЄФА. 1 раунд (3-8 вересня)

1/8 Кубка України (базовий день 11 вересня)

5 тур (базовий день 18 вересня)

ЕМС-Поділля – Ворскла
Сістерс – Колос
Шахтар – Кривбас
Пантери – Дніпро-1
Команда Х – Ладомир
Металіст 1925 – Оболонь

6 тур (базовий день 25 вересня)

Ворскла – Пантери
Колос – ЕМС-Поділля
Шахтар – Сістерс
Ладомир – Металіст 1925
Дніпро-1 – Команда Х
Кривбас – Оболонь

7 тур (базовий день 02 жовтня)

Сістерс – Кривбас
ЕМС-Поділля – Шахтар
Пантери – Колос
Команда Х – Ворскла
Металіст 1925 – Дніпро-1
Оболонь – Ладомир

8 тур (базовий день 09 жовтня)

Ворскла – Металіст 1925
Колос – Команда Х
Шахтар – Пантери
Сістерс – ЕМС-Поділля
Дніпро-1 – Оболонь
Кривбас – Ладомир

9 тур (базовий день 16 жовтня)
ЕМС-Поділля – Кривбас
Пантери – Сістерс
Команда Х – Шахтар
Металіст 1925 – Колос
Оболонь – Ворскла
Ладомир – Дніпро-1

10 тур (базовий день 02 листопада)
Ворскла – Ладомир
Колос – Оболонь
Шахтар – Металіст 1925
Сістерс – Команда Х
ЕМС-Поділля – Пантери
Кривбас – Дніпро-1

11 тур (06 листопада – всі матчі в один день)
Пантери – Кривбас
Команда Х – ЕМС-Поділля
Металіст 1925 – Сістерс
Оболонь – Шахтар
Ладомир – Колос
Дніпро-1 – Ворскла

1/4 Кубка України (базовий день 16 листопада)

Календар буде опублікований пізніше на нашому сайті після узгодження усіх дат домашніх матчів клубів. 

Проект нового сезону, як і минулорічний, передбачає участь 12 команд, які зіграють у два етапи.

За підсумками перехідних матчів, право грати у вищому дивізіоні вибороли футболістки ФК «Оболонь» (Київ). А ось ФК «Сістерс» (Одеса) здобув чемпіонство у Першій лізі й пряму путівку до вищої ліги.

  • На першому етапі всі команди грають матчі в одне коло згідно жеребкування календаря. Спортивні показники, здобуті на 1-му етапі, зберігаються.
  • За підсумками першого етапу, залежно від зайнятих місць у турнірній таблиці, формується дві групи по 6 команд, які зіграють ще два ігрових кола (вдома / на виїзді) згідно затвердженого календаря:
    Група 1 (місця з 1-го по 6-е – визначають чемпіона та призерів Вищої ліги та 2 команди, які братимуть участь у жіночій Лізі Чемпіонів УЄФА 2025-2026)
    Група 2 (місця з 7-го по 12-е – визначають команди, які залишать Вищу лігу).