Втім в Україні цей вид спорту – символічне поле битви, де не місце жінкам, які вважаються слабшими від чоловіків. Якщо футбол для чоловіків – це спосіб довести та підкреслити власну мужність, то стосовно жінок – це поставити під питання власну жіночність.
Проте жіночий футбол на сьогодні користується чималою популярністю у різних країнах світу. Фаворитами є Німеччина, США, Норвегія. Японці у день, коли жіноча збірна грає вирішальний матч на чемпіонаті світу, навіть оголошує вихідний.

У Чернівцях існує декілька жіночих команд: «БДМУ – Ніка», «Університет», «Спортфак ЧНУ» та «Буковинська надія».
«Нещодавно я почав тренувати жіночу збірну з футболу «Буковинська надія». Команда існує лише місяць, тому здобутків ще немає. Фінансування здійснюється спонсором, який і створив команду. Скажу лише, що плануємо подаватись на Чемпіонат України з жіночого футболу».
Та чи панує у Чернівцях стереотипи, що у футболі тільки хлопці?
Провівши опитування в соцмережі, як у місті відносяться до жіночого футболу, ми отримали такі результати: з 96 людей, а це 84%, відповіли позитивно, інші 16 – негативно. Майже всі негативні відповіді надійшли від чоловіків.
«Я вважаю, що дівчина повинна бути дівчиною. Тобто займатись тим, що притаманно дівчатам. Особисто я не сприймаю жіночий футбол».
«У час, коли боротьба з жіночою дискримінацією іде повним ходом, жіночий футбол має право на існування. І взагалі є цікавим для перегляду. Проте змагатися проти жіночої команди я б не хотів».
Існує величезна відмінність у фінансуванні жіночого футболу. “Цільовою комплексною програмою розвитку футболу в Україні на 1997–2002 роки” Кабінету Міністрів України було задекларовано сприяння розвитку жіночого футболу в Україні. Для цього було виділено 80 тисяч гривень, що становить лише 0,06% від загальних фондів, призначених для розвитку футболу в Україні (122,8 мільйони гривень). Це означає, що 99,04% фінансування було спрямовано на чоловічу групу.
«Можна сказати, що я виросла на стадіоні, граю у футбол з дитинства, а тепер виступаю за «БДМУ-НІКА», а ще цього року у Чернівцях створили збірну. Друзі-хлопці нормально ставились до мого захоплення, а от подруги просто не цікавились моїм хоббі, але й не засуджували. Зараз є багато знайомих дівчат-однодумців».
Більшість людей в Україні ще сприймають жіночий футбол як шоу. Але все ж, він існує. І хоча помаленьку але таки розвивається.
У професійному футболі кількість жіночих команд останніми роками збільшилася, як ніколи. Сьогодні у Вищій лізі грають десять жіночих команд. У Першій – одинадцять. Число дівочих команд зростає щороку й сягнуло вже 110 колективів різних вікових категорій.
«Я вважаю, що чим більше жінок буде у футболі, тим більше там буде порядку. Жінкам треба дякувати, що такій жорсткій грі вони дарують стільки краси і доброти».