Валерій Паламарчук: «У нас вимальовується боєздатна збірна»

1012
МиЗбірна, WU-19, жеребкування, жеребкування УЄФА, Чемпіонат Європи 2019/2020, дівоча збірна України з футболу, Ю-19, УЕФА, Паламарчук, ФФУ збірні, UEFA WU-19 draw

Молодіжна жіноча збірна України WU-19 дізналася суперників по Лізі А в другому раунді відбору чемпіонату Європи 2022 року. Окрім господарок, австрійок, українкам доведеться зіграти з норвежками та болгарками.

— Фаворитів у нашій групі немає, — сказав головний тренер молодіжної жіночої збірної України Валерій Паламарчук у коментарі офіційному сайту УАФ. — На мій погляд, дещо слабшими є футболістки Болгарії, які тільки-но підвищилися в класі.

— Але багато експертів віддає перевагу в боротьбі за перше місце австрійкам, які виступатимуть удома.

— Нам із цією збірною довелося нещодавно з’ясовувати стосунки в першому раунді відбору Євро-2022, і хоча наприкінці матчу ми пропустили й поступилися — 0:1, була нагода переконатися, що австрійкам можна дати бій. Дуже багато залежатиме від того, як ми підготуємося.

— Ви вже визначилися з тим, коли ваші підопічні зберуться разом у новому році?

— На початку лютого планується традиційна зимова першість України серед елітних жіночих команд, де ми й переглянемо всіх кандидаток до збірної. А в середині лютого попередньо заплановано провести етап підготовки в Туреччині, де ми збираємося зіграти два-три спаринги. Проте думаю, що остаточно ми визначимося з планами наприкінці грудня.

— Уже відомі дати поєдинків за участю українок?

— Так, 7-е, 10-е й 13 квітня.

— На вашу думку, пощастить залучити всіх найсильніших футболісток цього віку?

— Сподіваюся, адже в першому раунді відбору ми з різних причин не змогли задіяти кількох провідних футболісток. До речі, на цю тему в мене ще буде розмова з керманичем національної жіночої збірної України Луїсом Кортесом, адже серед кандидаток у головну команду країни є й дві-три мої підопічні. У нас вимальовується боєздатна збірна, яка буде налаштована поборотися за лідерство в груповому турнірі.