Валерій Паламарчук: «Я вірю у своїх підопічних і переконаний, що вони не підведуть»

554
Валерій Паламарчук

10 травня в Австрії молодіжна жіноча збірна України WU-19 візьме старт у другому раунді відбору чемпіонату Європи, де, окрім господарок, її суперницями будуть норвежки та болгарки.

— До місця проведення змагань вирушаємо з Києва 7 травня, — сказав головний тренер нашої збірної Валерій Паламарчук у коментарі офіційному сайту УАФ. — Оскільки майже всі мої підопічні захищають кольори закордонних клубів, то з однією групою гравців наші шляхи перетнуться в польському Кракові, з іншою — у словацькій Трнаві. А вже ввечері 8 травня в аеропорту Відня зустрічатимемо рейси з футболістками Кривбасу та США – Юлією Христюк та Надією Іванченко.

— Через агресію росії футбольний сезон в Україні не поновився. Чи володієте ви інформацією, в якому стані перебувають ті наші дівчата, що заявлені за закордонні команди?

— Ми з моїми помічниками, Володимиром Левчуком та Олександром Mитько, часто спілкуємося з підопічними, і, сподіваюся, вони вже опанували ту інформацію, яку ми надали їм про наших перших суперниць, норвежок та господарок. Важливо, що всі дівчата здорові і рвуться в бій. Що ж до ігрової практики, то в їхньому  активі по два-три офіційні матчі. Звичайно, цього недостатньо, адже в чемпіонаті тієї ж Норвегії вже проведено вісім турів. Але нічого не вдієш, маємо те, що маємо.

Читати такожВИЗНАЧЕНО СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ WU-19 НА МАТЧІ ДРУГОГО РАУНДУ ЄВРО-2022

— На вашу думку, хто з наших дівчат зможе претендувати на роль лідера?

— Юлія Христюк та Інна Глущенко. До речі, вони вже пробували свої сили й у складі жіночої збірної України.

— Тоді останнє запитання: чи не позначиться брак ігрової практики на діях ваших підопічних у ключовому протистоянні, із болгарками, в якому, швидше за все, і визначиться, хто збереже прописку в елітному дивізіоні?

— Сподіваюся, що нам не забракне часу, аби не тільки відновити ігрові зв’язки, а й збагатитися інформацією про болгарок, адже з ними ми з’ясовуватимемо стосунки в заключному турі. Поки що ж, дійсно, про головних конкуренток ми знаємо мало. У нашому розпорядженні є лише відеозапис їхнього минулорічного поєдинку з литовками, взявши гору в якому, вони й підвищилися в класі. Знаємо, що недавно болгарки провели два контрольні матчі з румунками, одна з їхніх футболісток виступає в Німеччині. Втім, я вірю у своїх підопічних і переконаний, що вони не підведуть.

Календар другого раунду відбору Євро-2022 (WU-19) у групі А4

10.05.2022 Час початку матчів — київський. 
Україна — Норвегія 13.00 (Вельс)
Австрія — Болгарія 19.00 (Бад-Вімсбах-Найдхартинг)

13.05.2022
Норвегія — Болгарія 13.00 (Вельс)
Австрія — Україна 19.00 (Бад-Вімсбах-Найдхартинг)

16.05.2022
Норвегія — Австрія 19.00 (Вельс)
Болгарія — Україна 19.00 (Бад-Вімсбах-Найдхартинг)

Визначено склад збірної України WU-19 на матчі другого раунду ЄВРО-2022