VBET Ukraine — генеральний спонсор національної жіночої збірної України з футболу

336
VBET Ukraine — генеральний спонсор національної жіночої збірної України з футболу

Компанія VBET Ukraine стала генеральним спонсором національної жіночої збірної України з футболу. Угода про співпрацю вже набула чинності та діятиме три роки.

«Жіночій футбол в Україні розвивається шаленими темпами, підтвердженням чому є проведення жіночого чемпіонату у вищій та першій лізі. Наша національна жіноча команда демонструє прекрасні результати, і компанія VBET пишається можливістю стати частиною, напевно, одного з найважливіших етапів у розвитку жіночого футболу незалежної України.

Разом ми будемо вболівати за наших дівчат у матчах кваліфікації чемпіонату світу проти Фарерських островів та Іспанії, що відбудуться в Ковалівці 21-го та 26 жовтня. Віримо, що наша національна команда стане однією з учасниць фінальної частини ЧС», — прокоментував співпрацю керівник департаменту з розвитку партнерських відносин VBET Ukraine Антон Світличний.

«Компанія VBET уже стала важливим членом української футбольної сім’ї. Партнерство в межах національної збірної, VBEТ Кубок України, а зараз ще й генеральне спонсорство національної жіночої збірної — таке розширення масштабів співпраці, зокрема в напрямку жіночого футболу, надзвичайно важливе для розвитку.

Переконаний, що наші спільні з VBEТ ініціативи, спрямовані на підтримку національної жіночої збірної України, дозволять вивести її на якісно новий рівень», —  відзначив генеральний директор ТОВ «УАФ Маркетинг» Роман Волинець.