Перша ліга 21/22. «Юність» – «Шахтар» – 0:8. Переможна хода триває

Перша ліга 21-22. «Юність» - «Шахтар» - 0-8. Огляд матчу у Чернігові
ФК «Шахтар»

Жіноча команда «Шахтаря» в Чернігові здобула сьому перемогу поспіль

Порівняно з грою проти головного конкурента в групі «Дніпра-1» у складі «оранжево-чорних» відбулося одразу три зміни: Ілліна, Ольховська й Козуб вийшли замість Старухіної, Кревської та Головач.

Підопічним Романа Заєва знадобився певний час, аби призвичаїтись до штучного газону чернігівського стадіону «Юність». Можливо, тому перші небезпечні моменти було створено після стандартів. Гончарук змусила сфолити Ольховську, а Денищич упевнено діяла на виході. Відповідь гостей була набагато небезпечнішою, а головне – результативною. Суперники метрів за 25 від штрафного не за правилами атакували Кожухар, до м’яча підійшла Молодюк і створила справжній футбольний мінішедевр, потужно пробивши над стінкою саме в кут – 1:0. Успіх затьмарила травма Когут, замість якої на поле вийшла Старухіна. Однак ані пауза, ані вимушена заміна не вплинули на бойову налаштованість «оранжево-чорних», які продовжували регулярно пристрілюватись до воріт «Юності», і тільки гра Петрушиної, яка вхопила кураж, дозволила зберігати інтригу практично до самої перерви, коли футболістки «Шахтаря» провели гол у роздягальню. Мохнач розкрила правий фланг атаки, прострелила на лінію воротарського, де удар Кожухар заблокувала голкіперка, а першою на добиванні опинилася Вегерич – 2:0.

У перерві в складі господарів поля сталися дві заміни, та малюнок гри не змінився. Перевагою володіли «оранжево-чорні», які в другій половині краще розпоряджалися своїми гольовими моментами. Наслідком стали іще шість м’ячів у ворота «Юності». Хет-трик оформила найкраща бомбардир команди Янчук. На це Поліні знадобилося лише 23 хвилини. Ще по голу в активі дівчат, які вийшли на заміну: Янєва реалізувала 11-метровий, який сама ж і заробила, а Кревська замкнула головою розіграш кутового. Крапку в цій результативній зустрічі поставила Мохнач, що забила в дотик акурат на останній хвилині основного часу.

8:0 – «Шахтар» перемагає в сьомому матчі поспіль, знову зберігаючи свої ворота на замку. Наступний поєдинок підопічні Заєва проведуть за два тижні, 31 жовтня, на своєму полі з аутсайдером чемпіонату «Нікою» з Миколаєва.

ФК «Шахтар» (Донецьк)

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2021/2022 – ПЕРША ЛІГА. 8 тур
17 жовтня 2021 – 16:30 – Юність, Чернігів
«Юність» (Чернігів) – «Шахтар» (Донецьк) – 0:8 (0:2)
Голи:0:1 Молодюк (6), 0:2 Вегерич (43), 0:3 Янчук (56), 0:4 Янчук (71), 0:5 Янєва (75, пен.), 0:6 Янчук (79), 0:7 Кревська (89), 0:8 Мохнач (90)