Відбір ЧЄ-2021 WU19: визначилися дати матчів збірної України

1024
МиЗбірна, WU-19, женский футбол, жіночий футбол, жеребкування УЄФА, Чемпіонат Європи 2020/2021, дівоча збірна України з футболу, Ю-19, Паламарчук, жіночий футболі, UEFA WU-19 draw, #WU19EURO

Визначилися дати матчів кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи-2021 серед жіночих молодіжних збірних для команди України WU-19.

48 збірних розподілені на 12 груп по чотири команди. Згідно із жеребкуванням синьо-жовті відправилися до групи 2, де їхніми суперниками будуть Італія, Сербія (господар) та Андорра. Стало відомо, що поєдинки квартету пройдуть 18—24 лютого 2021 року.

Попередньо міні-турніри були заплановані на вересень та жовтень 2020 року, потім їх перенесли на листопад, а згодом і на лютий наступного року.

Елітний раунд замінений на стикові матчі, в яких у квітні зіграють 14 збірних — переможці 12-ти груп кваліфікації, краща команда серед тих, що фінішують другими (за результатами матчів із першою та третьою збірними свого квартету), а також сіяна Іспанія.

Фінальна частина відбудеться в заплановані терміни — із 22 липня по 2 серпня 2021 року в Білорусі. На форумі, де визначатимуть представників Європи на ЧС-2022 (WU-20), виступатимуть збірна господарів та сім переможців плей-офф.

Склад усіх груп кваліфікаційного раунду ЧЄ-2021 (WU-19)

Група 1 (18–24.02.2021): Чехія, Португалія (г), Румунія, Латвія.

Група 2 (18–24.02.2021): Італія, Сербія (г), Україна, Андорра.

Група 3 (18–24.02.2021): Франція, Словаччина, Уельс (г), Північна Македонія.

Група 4 (18–24.02.2021): Німеччина, Австрія, Хорватія (г), Казахстан.

Група 5 (18–24.02.2021): Норвегія, Польща (г), Боснія і Герцеговина, Фарерські острови.

Група 6 (16–22.02.2021): Шотландія (г), Угорщина, Чорногорія, Естонія.

Група 7 (18–24.02.2021): Бельгія (г), Швеція, Азербайджан, Кіпр.

Група 8 (17–23.02.2021): Швейцарія, Північна Ірландія, Туреччина, Вірменія (г).

Група 9 (18–24.02.2021): Данія, Росія, Албанія (г), Молдова.

Група 10 (17–23.02.2021): Нідерланди (г), Словенія, Ізраїль, Литва.

Група 11 (18–24.02.2021): Фінляндія, Ісландія, Болгарія (г), Грузія.

Група 12 (17–23.02.2021): Англія, Ірландія, Греція (г), Косово.

МиЗбірна, WU-19, женский футбол, жіночий футбол, жеребкування УЄФА, Чемпіонат Європи 2020/2021, дівоча збірна України з футболу, Ю-19, Паламарчук, жіночий футболі, UEFA WU-19 draw, #WU19EURO
МиЗбірна, WU-19, женский футбол, жіночий футбол, жеребкування УЄФА, Чемпіонат Європи 2020/2021, дівоча збірна України з футболу, Ю-19, Паламарчук, жіночий футболі, UEFA WU-19 draw, #WU19EURO