«ЧернівціСпорт»: Відродження жіночого футболу на Буковині

303

Нещодавно було створено жіночу команду «Буковинська надія». Наставником цього колективу став відомий буковинський футболіст і тренер Дмитро Гордей.

«ЧернівціСпорт» поспілкувався з Дмитром Федоровичем, який розповів про перспективи «Буковинської надії».

– Як створювалася команда «Буковинська надія» ?

– На зимовій відкритій першості Чернівців з міні – футболу до мене підійшов президент новоствореного клубу «Буковинська надія» Василь Столярчук. Він і запропонував мені стати тренером жіночої команди. Я одразу відмовився, однак через деякий час подумав та погодився. Я вже тренував чоловічі команди, працював з аматорами. Тепер вирішив попрацювати і з жіночою командою. Буває дуже важкувато. Я емоційна людина. Робота з дівчатами – це зовсім інше. У жіночому футболі потрібен інший підхід. Зараз я вже звик. Ми знаходимо спільну мову.

Ми з дівчатами розпочали працювати у лютому цього року на базі ЗОШ №33, а вже коли потеплішало, то перейшли на стадіон ДЮСШ №1.

– Хто зараз підтримує команду ?

На сьогоднішній день, на жаль, у розвитку клубу поки що зацікавлений його президент Василь Столярчук. Ви знаєте, що у нас чоловічому футболу мало хто приділяє увагу. А жіночий футбол – це взагалі щось нове. Хоча у Чернівцях раніше були жіночі команди. А у Великому Кучурові Сторожинецького району є навіть дитячо-юнацька спортивна школа. Була жіноча команда і у Чернівецькому національному університеті, медичному коледжі…На базі цих навчальних закладів я і створював команду.

Ми зібрали дівчат з усієї області. Є дві перспективні дівчини з Кіцманя.  У команді є також дівчата з Глибоцького та Новоселицького районів. Долучили до команди і дівчата з Івано-Франківської області – зі Снятинського та Городенківського районів. Ми вже грали матчі з представницями Городенки, Снятина. Будемо відбирати дівчат та готуватися до змагань.

– Які подальші плани «Буковинської надії» ?

– Наш президент Василь Столярчук ставить завдання заявитися у першу лігу (західний регіон). Залишилося два місяці. За цей час ми повинні підготуватися.