Володимир Пятенко – про зимові плани команди «Житлобуд-1»

430
Володимир Пятенко - про зимові плани команди «Житлобуд-1»

Головний тренер “Житлобуду-1” Володимир Пятенко в інтерв’ю клубній пресслужбі оцінив виступ своєї команди в першій частині сезону та розповів про подальші плани команди:

– Оцінити першу частину сезону для “Житлобуду-1” можу на тверду четвірку. Можливо навіть на четвірку з плюсом. Оскільки те завдання, яке перед початком сезону нами було проговорене – потрапити за підсумками першого етапу до шістки найкращих, бути там як можна вище, – завдання на першу частину сезону виконано.

Поступово стабілізувався склад. На жаль були травми, хвороби, не завжди грали в повному складі. Але ближче до завершення першої частини чемпіонату й склад стабілізувався, й команда зігралася, футболістки почали краще розуміти вимоги. Тому – першу частину сезону провели на гідному рівні.

– А перший етап, те, як розподілилися команди за шістками, на вашу думку, відображає реальний стан речей?

– Мабуть, що так. Навіть турнірна таблиця демонструє це. Між шостою та сьомою командами – відстань п’ять очок, здається. Розрив є. Так, “Дніпро-1” могли поборотися за першу шістку, і “Динамо”. “ЕМС-Поділля” виглядали непогано. Але є такий розподіл команд, яким він є.

– Які плани на міжсезоння, які плани, як будете готуватися?

– Восьмого січня збираємося. У перші два тижні пройдемо медогляд, тести, втягнемося. Можна цей збір буде також назвати селекційним. Бо приїдуть гравчині на перегляд. Після цього плануємо змінити обстановку, виїхати на двотижневий збір десь в Україні. Далі повернемося в Щасливе. А вже на завершальний збір будемо намагатися виїхати кудись закордон. Можливо, на якийся турнір. Проведемо ігровий збір. Попередньо наші плани такі.

З клубу лунають амбіції боротьби за чемпіонство. Ви їх розділяєте? Бачите таку можливість ще в цьому сезоні чи вже в наступному?

– Це залежить від того, як перезимуємо. Як ми, так і наші суперники, там гідні команди. Від трансферної політики багато, що залежить. Намагаємося знайти гравчинь, щоб вирішувати найвищі завдання. Чемпіонство, у цьому сезоні, мабуть, важко, проте за призові місця поборотися реально.

– Ви сказали про селекцію, про трансферу. Де шукаєте підсилення? Це українські клуби, чи українські футболістки, котрі виступають закордоном? Чи легіонерки?

– Усюди намагаємося шукати. Зважаючи на наші реалії, що в країні війна – це складно. Усюди працюємо, і в середині країни, і закордоном, українок, які там виступають.

– Яким, на вашу думку, буде другий етап чемпіонату?

– І в першій частині сезону не було прохідних матчів, бо і у нас нова команда, грали з чистого аркушу. А в другій частині сезону, у верхній шістці, тим більше не буде легких матчів. Тому потрібна глибина складу, хороша підготовка. У верхню шістку потрапили найсильніші команди країни. Усі бажають здобути медалі, всі хочуть перемагати. Ми не є виключенням.

Пресслужба “Металіст 1925”

ЖФК Житлобуд-1 - жіноча команда Металіста 1925