Жертви війни. Футболістка Вікторія Котлярова (Чорновіл) загинула від ракетного удару рф

536
Футболістка Вікторія Котлярова (Чорновіл) загинула від ракетного удару у Києві

Футболістка Вікторія Котлярова (Чорновіл) загинула від ракетного удару у Києві через п’ять днів після весілля.

Серед жертв російського ракетного удару по Києву 29 грудня 2023 року – 27-річна футболістка Вікторія Котлярова та її мама. Вони загинули разом на роботі. 23 грудня Вікторія одружилася, у січні їй мало виповнитися 28 років.

“Віка, в дівоцтві Чорновіл, навчалася у школі-інтернаті, що на Старій Подусівці у Чернігові. Закінчила у 2012 році, – розповідає її тренер Борис Скоп, вчитель фізкультури школи-інтернату. – Саме тут почалася її спортивна кар’єра. Була, як сонечко. Допомагала мені завжди тренувати молодших вихованців.

Вікторія виступала за чернігівський «Спартак», а вже потім поїхала до столиці, виступала київському «Атекс» та уманському «Ятрань-Берестівець». Тренер дізнався страшну новину про загибель вихованки першого січня. Каже, досі не може оговтатися.

У цій футбольній школі-інтернаті олімпійського резерву “Спартак” (нині “Чернігівський ліцей” облради) навчалися обдаровані спортсменки з усієї України.

На фото 2011 року вона разом з дівчатами з Донецька, Луганська, Миколаєва, Криму – вони об’їздили всю Україну, вигравали чимало турнірів.

Студентська подруга Вікторії Лілія Ошовська розповіла, що Віка залишила спорт (на початку 2018 року), бо жіночий футбол в Україні – не дуже прибуткова справа. Їздила на заробітки у Польщу.
– Вона жила з мамою, яка працювала на заводі у Святошинському районі, саме нещодавно і її забрала працювати до себе, – розповідає подруга. – Про роботу свою не говорила. Там удвох вони і загинули.

Маму Вікторії поховали у місті Тальне на Черкащині, звідки вони родом. По Віці ще триває експертиза ДНК. Тіл багато, вони сильно понівечені, неможливо впізнати.

За словами подруги, за Вікторією сумує уся їхня футбольна спільнота.
– Вона була дуже активною, з багатьма дружила, завжди була усміхненою. Мала багато планів на життя, хотіла народити дитинку.
Вікторія вийшла заміж 23 грудня, за кілька днів до ракетного обстрілу, що обірвав її життя. Її чоловік – Андрій з Києва, нині військовослужбовець.

Вічна пам’ять…

Ольга Самсоненко, Texty.org.ua


Нагадаємо, що 31 липня 2023 року, захищаючи Україну від російських окупантів, загинула колишня футзалістка національної збірної Елеонора Дідковська (Мальцева), яка виступала у складі 10-кратного чемпіона країни “Біличанки” з Коцюбинського, а також у футбольній команді “Буковинська Надія” Чернівці. Життя спортсменки, військової та волонтерки обірвала ворожа ракета під час виконання службового завдання. Без мами залишився 14-річний син Тимофій.