Вища ліга 20/21. «Маріуполь» – «Житлобуд-1» – 1:8: перемога на класі та покер від Овдійчук

717

чемпіонат України жінки, сезон 2020-2021, жіночий чемпіонат, Трест Жилстрой, женский футбол, Маріуполь, жіночий футбол, Житлобуд-1, Жилстрой, ЖФК

У 7-му турі Чемпіонату України серед жіночих клубів Вищої ліги футболістки харківського «Житлобуд-1» здобули розгромну перемогу в Маріуполі.

Після матчу “Маріуполь” – “Житлобуд-1” головний тренер Валентина КОТИК прокоментувала події матчу та поділилася завдання на другу половину першого етапу змагань.

– Валентино Петрівно, з перемогою!
– Дякую. Сьогодні суперник дозволяв нам нав*язувати нашу гру, те що ми награємо. Працюємо над помилками, працюємо над реалізацією, щоб її підвищити. Дівчата всі молодці, дуже стараються, то ж ми впевнено рухаємося вперед. Я сподіваюсь, що найближчим часом ми будемо грати в ту гру, яку не соромно демонструвати в чемпіонаті та Європі.

– Зараз команда грає за новою схемою – 4-3-3. Чи виконують гравці ваші завдання?
– Вважаю, що в нашому чемпіонаті, це та схема, яка дозволяє нам грати більш на атаку. Рівень чемпіонату, нажаль, не високого рівня, ми менш захищаємося, але ця схема цікава – в нас є гравці здатні її виконувати. Але, я сподіваюсь, що в найближчі часи чемпіонат лише зростатиме.

– Гра з “Маріуполем” перейшла екватор змагань. Залишилось чотири матчі, окрім Вінниці, це команди-дебютанти Вищої ліги. Які завдання ви ставите перед командою?
– Завдання лише одне – забити найбільше голів, також навчитися розкривати щільний захист суперника, коли команди ставлять в захисті “автобус”.

До вашої уваги огляд небезпечних моментів та результативних атак у матчі.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2020/2021
7 тур – 17 жовтня 2020 – м. Маріуполь
МАРІУПОЛЬ – ЖИТЛОБУД1 (Харків) – 1:8 (1:3)
Голи: Тельна 30 – Куніна Н. 15, Костюченко 36, Апанащенко 40, Овдійчук 65,71,75,82, Вороніна Г. 73

ОГЛЯД МАТЧУ

Склади команд
Попередження
29'
29'
42'
Жовта картка
42'
84'
Жовта картка
84'