Вища ліга 20/21: призначення арбітрів на матчі 14-17.05

367
Арбітри, рефері, призначення УАФ, Комітет Арбітрів, жіночий чемпіонат, referee, арбітри України, жінки футбол, женский футбол, арбитры УАФ, жіночий футбол

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб на матчі другого етапу Чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2020/2021.

14.05.2021 – Група 2

«Ніка» (Миколаїв) – «Пантери» (Умань) –
м. Миколаїв – стадіон “Парк Перемоги” – 12:00

Арбітр — Козорог К.В. (Київська ол.), асистенти арбітра — Резнік А.Ю. (Київська обл.), Олійник А.В. (Кропивницький), четвертий арбітр — Голіяк І.В. (Миколаїв),  спостерігач арбітражу — Возняк С.І. (Миколаїв).

14.05.2021 – Група 1

«Житлобуд-2» (Харків) – «Восход» (Стара Маячка) –
м. Харків – стадіон “Нова Баварія” – 13:00

Арбітр — Тельбух Л.В. (Дніпро), асистенти арбітра – Оплачко В.А. (Запоріжжя), Сидоренко В.В. (Запоріжжя), четвертий арбітр — Лапта О.М. (Харків),  спостерігач арбітражу — Стеценко В.П. (Запоріжжя) .

14.05.2021 – Група 2

«Буковинська Надія» (Великий Кучурів) – «ЕМС-Поділля» (Вінниця)  –
м. Чернівці – стадіон “Олімпія” – 15:00

Арбітр — Романюк А.М. (Івано-Франківськ), асистенти арбітра — Паньків О.В. (Тернопільська обл.), Рачинська І.Р. (Чернівецька обл.), четвертий арбітр — Звержинська М.А. (Чернівці), спостерігач арбітражу — Гамаль Р.Л. (Чернівці) .

16.05.2021 – Група 1

«Ладомир» (Вол.-Волинський) – «Житлобуд-1» (Харків) –
м. Володимир-Волинський – стадіон “Олімп” – 12:00

Арбітр — Вакулко І.О. (Рівненська обл.) , асистенти арбітра – Чайка І.О. (Львівська обл.), Матковська М.В. (Хмельницька обл.), четвертий арбітр — Алексюк Р.С. (Луцьк),  спостерігач арбітражу — Дмитрук Я.В. (Рівне).

17.05.2021 – Група 1

«Карпати» (Львів) – «Маріуполь» (Маріуполь) –
м. Львів – стадіон “Україна” – 15:00

Арбітр — Зора К.П. (Київ) , асистенти арбітра — Звержинська М.А. (Чернівці), Волощук А.О. (Чернівці), четвертий арбітр — Чайка І.О. (Львівська обл.),  спостерігач арбітражу — Можаровський Ю.А. (Львів).