Вища ліга 21/22. «Маріуполь» – «Карпати» – 2:3. Виїзна перемога «карпатівок»

1098
Вища ліга 21-22. «Маріуполь» - «Карпати» - 2-3. Виїзна перемога «карпатівок»

В 11-му турі чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги сезону-2021/2022 футболістки львівських «Карпат» обіграли «Маріуполь».

В дебюті зустрічі Ярина Скіряк віддала розрізну передачу тренерці-гравчині «Карпат» Надії Чайці, яка ввійшла в штрафну площу і пробила повз голкіперку – 0:1. Під завісу першого тайму Анна Голуб переадресувала м’яч у володіння суперниць на Юлію Зубар, і Юля подвоїла перевагу своєї команди – 0:2.
На 72-ій хвилині гри Скіряк знову асистувала Чайці, й Надія з близької відстані оформила дубль – 0:3! За мить футболістка «Маріуполя» Лідія Лашко скоротила відставання в рахунку – 1:3. А під завісу поєдинку влучний удар із лінії штрафної площі вдався Марії Барчан – 2:3. Попри неспокійне завершення матчу львів’янки все ж таки перемогли опоненток із Маріуполя!

В суботу, 6-го листопада, «карпатівки» зіграють на виїзді перенесений матч 4-го туру чемпіонату проти харківського «Житлобуда-1».