Вища ліга 21/22: став відомий календар матчів другого етапу змагань

1699
КАЛЕНДАР МАТЧІВ ЧЕМПIОНАТУ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД, жіночий футбол, УАФ, женский футбол, Вища ліга

Календар матчів другого етапу Чемпіонату України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2021-2022 рр.

Нагадаємо, що за підсумками першого етапу, залежно від зайнятих місць у турнірній таблиці, сформувалися дві групи, які зіграють ще два ігрових кола (вдома / на виїзді):
Група 1 (місця з 1-го по 6-е – визначають чемпіона та призерів Вищої ліги та команду, яка братиме участь у жіночій Лізі Чемпіонів УЄФА 2022-2023)
Група 2 (місця з 7-го по 11-е – визначають команди, які залишать Вищу лігу).

За підсумками Чемпіонату України Вищої ліги сезону 2021-2022 років команда, яка посяде 11 місце переходить до Першої ліги. Команда, яка займе 10 місце зіграє два перехідних матчі з колективом, який посяде 3 місце у Першій лізі.


Учасники другого етапу: 
Група 1
#
Клуб
M
В
Н
П
МЗ
МП
+/-
О
5
10
5
0
5
12
14
-2
15
Група 2
#
Клуб
M
В
Н
П
МЗ
МП
+/-
О
3
10
2
0
8
10
46
-36
6
4
10
2
0
8
13
37
-24
6
5
10
0
0
10
3
51
-48
0

До вашої уваги календар другого етапу змагань.

Старт другого етапу запланований на березень 2022 року. Дати матчів будут затверджені пізніше.

2 етап – 1 коло
1 тур

Житлобуд-2 – Ладомир
Житлобуд-1 – Колос
Кривбас – Маріуполь
Восход – Атекс
Пантери – Карпати
2 тур
Житлобуд-2 – Житлобуд-1
Колос – Кривбас
Ладомир – Маріуполь
ЕМС-Поділля – Восход
Атекс – Пантери
3 тур
Кривбас – Житлобуд-2
Житлобуд-1 – Ладомир
Маріуполь – Колос
Пантери – ЕМС-Поділля
Карпати – Атекс
4 тур
Житлобуд-2 – Маріуполь
Житлобуд-1 – Кривбас
Ладомир – Колос
ЕМС-Поділля – Карпати
Восход – Пантери
5 тур
Колос – Житлобуд-2
Маріуполь – Житлобуд-1
Кривбас – Ладомир
Атекс – ЕМС-Поділля
Карпати – Восход

2 етап – 2 коло
6 тур
Ладомир – Житлобуд-2
Колос – Житлобуд-1
Маріуполь – Кривбас
Атекс – Восход
Карпати – Пантери
7 тур
Житлобуд-1 – Житлобуд-2
Кривбас – Колос
Маріуполь – Ладомир
Восход – ЕМС-Поділля
Пантери – Атекс
8 тур
Житлобуд-2 – Кривбас
Ладомир – Житлобуд-1
Колос – Маріуполь
ЕМС-Поділля – Пантери
Атекс – Карпати
9 тур
Маріуполь – Житлобуд-2
Кривбас – Житлобуд-1
Колос – Ладомир
Карпати – ЕМС-Поділля
Пантери – Восход
10 тур
Житлобуд-2 – Колос
Житлобуд-1 – Маріуполь
Ладомир – Кривбас
ЕМС-Поділля – Атекс
Восход – Карпати

ЖІНОЧИЙ ФУТБОЛ _ футбольна мапа_ВИЩА ЛІГА 2021-22