Вища ліга 21/22. «Житлобуд-1» – «Карпати» – 7:3. Результативний матч в Люботині

353
Вища ліга 21-22. «Житлобуд-1» - «Карпати» - 7-3. Результативний матч в Люботині
Фото - Сергій Татьков

У перенесеному матчі 4-го туру чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги України сезону-2021/2022 футболістки львівських «Карпат» поступилися на виїзді харківському «Житлобуду-1», однак тричі розписалися у воротах харків’янок.

Початок поєдинку вийшов для львів’янок украй невдалим, адже вже у стартові 15 хвилин вони пропустили 3 м’ячі від Ольги Овдійчук. Проте на 20-ій хвилині зустрічі Наталія Галан із-за меж штрафної площі красиво пробила в ближню «дев’ятку» – 3:1.

Невдовзі Юлія Зубар скоротила відставання до мінімуму, вдало зігравши на добиванні – 3:2. До перерви харків’янки на класі завдяки влучним ударам Біргюл Садікоглу, Ганни Вороніної та екс-гравчині львівських «Карпат» Соломії Куп’як довели справу до 6:2.

На 54-ій хвилині Юлія Зубар перехопила м’яч і з меж карного майданчика пробила повз іще одну екс-«карпатівку» Інгу Мостову – 6:3. Остаточний рахунок на 67-ій хвилині встановила Ірина Кочнєва – 7:3.

Таким чином наші дівчата завершили перше коло чемпіонату. В суботу, 20-го листопада, в рамках 1/8 фіналу Кубку України вони приймуть у рідних стінах уманські «Пантери» з Черкаської області.