Вища ліга 21/22. Знайомство з учасниками: ФК «ЕМС-Поділля» Вінниця

725
Вища ліга 21/22. Знайомство з учасниками: ФК «ЕМС-Поділля» Вінниця

Чемпіонат України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2021-2022 років. Знайомство з учасниками ліги – ФК «ЕМС-Поділя», м. Вінниця

Історія жіночого футбольного клубу «ЕМС-Поділля» розпочалася в 2010 році у ДЮСШ «Інтеграл» під керівництвом Дудніка Олександра Васильовича. Був проведений набір на відділення дівочого футболу. Так розпочався розвиток та розквіт дівочого та жіночого футболу на Вінниччині. Команда була переможницею обласних та міських змагань з футболу та футзалу.

У 2013 році у зв’язку з оптимізацією ДЮСШ вся команда перейшла разом із тренерським штабом у КЗ ВО ДЮСШ «Блохіна та Бєланова» з футболу, де почалися найкращі часи жіночого та дівочого футболу та нашого існування завдяки підтримці та повної довіри директора, Коваля Ігоря Федоровича.

Наші гравчині почали регулярно викликатися до юнацьких та молодіжних збірних України, а наша вихованка, Юлія Христюк  у 2020 році увійшла до складу національної збірної України.

З 2013 року по теперішній час команди школи були неоднократними призерами та чемпіонами України з футболу та футзалу.

У 2017 році керівництво КЗ ВО «ДЮСШ» прийняло рішення взяти участь у Чемпіонаті України серед жіночих команд Першої ліги з жіночого футболу. Перший сезон став успішним, команда вийшла до фінальної частини, де посіла 4 місце.

У сезоні 2018-2019 років команда здобула срібні нагороди Першої ліги та виборола право участі у Вищій лізі.

У 2019 році керівництво прийняло рішення про створення ГО «ФК ЕМС-Поділля», яка продовжила участь у Чемпіонаті України з жіночого футболу. У 2019-2020 роках – команда посіла 9 місце у турнірній таблиці, у 2019-2020 – 9 місце.

Слід зазначити, що команда орієнтується виключно на вихованців футболу Вінниччини. Усі дівчата займаються у КЗ «ВО ДЮСШ Блохіна та Бєланова».

Приєднуйся та вболівай за клуб:

фейсбук ⇒ Жіночий футбол Вінниччини
інстаграм ⇒ fcpodillyawomen

ФК “ЕМС-Поділля” (promo жіночої команди)