Вища ліга 21/22. Знайомство з учасниками: СК «Ладомир» Володимир-Волинський

902
Вища ліга 21/22. Знайомство з учасниками: СК «Ладомир» Володимир-Волинський

Чемпіонат України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2021-2022 років. Знайомство з учасниками ліги – СК «Ладомир» Володимир-Волинський (Волинська область)

Історія жіночого футбольного клубу «Ладомир» бере свій початок з 2017 року. Назва клубу походить від стародавньої історичної назви м. Володимир.

Засновником клубу є адміністрація навчального закладу. На даний час співзасновниками є Володимир-Волинський ліцей «Центр освіти» Волинської обласної ради та Громадська організація «Спортивний клуб «Ладомир»ВВ в особі голови правління Валентина Вірковського. Головний тренер – Олег Бортнік.

Жіноча футбольна команда «Ладомир» – це результат багаторічної праці закладу освіти з моменту створення в стінах ліцею умов для розвитку дитячого футболу. Склад команди «Ладомир» – 80% вихованки та випускниці ліцею. Команда «Ладомир» – це єдина жіноча команда, яка представляє Волинь у елітній лізі.

Володимир-Волинський ліцей, в стуктурі якого є спортивне відділення, був реформований з Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», що дало можливість навчатися у закладі обдарованим дітям з Волині та інших міст України, які мають бажання займатися спортом.

«ЛАДОМИР» – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ЖІНОЧИХ КОМАНД У ПЕРШІЙ ЛІЗІ

У 2017 році була створена дівоча команда «Ладомир», у склад якої входило 18 вихованок ліцею, що навчалися у спортивному відділенні даного закладу, які у цьому ж році представили заклад у І-шій жіночій лізі з футболу і стали переможцями. З 2018 року команда «Ладомир» представляє Волинь у Чемпіонаті України з футболу Вищої ліги серед жіночих команд.

Згодом, з 2019 року при команді з’явилося ще 3 вікових групи дівчат. Загалом у клубі займається 74 вихованки у 4 вікових групах.

За час свого існування команда «Ладомир» вперше представила заклад, місто Володимир-Волинський та Волинь у Вищій жіночій лізі України: у 2017-2018 роках – команда посіла 8 місце у турнірній таблиці, у 2018-2019 – 5 місце, 2029-2020 – 6 місце, 2020-2021 – 4.

У 2020-2021 році дівчата «Ладомиру» стали чемпіонами України у всіх вікових групах. У клубі є 15 збірниць України з футболу.

Приєднуйся та вболівай за клуб:

фейсбук ⇒ fcladomyr
інстаграм ⇒ ladomyr_vv
youtube ⇒ fcladomyr

2018 рік. Серіал присвячений жіночому футболу в Україні. Серія 9