Вища ліга 21/22. Знайомство з учасниками: ФК «Кривбас» Кривий Ріг

1214
Вища ліга 21/22. Знайомство з учасниками: ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Чемпіонат України з футболу серед жіночих клубів Вищої ліги сезону 2021-2022 років. Знайомство з учасниками ліги – ФК «Кривбас» Кривий Ріг

Історія існування жіночого ФК «Кривбас» почалася 2 липня 2021 року.
Кольорами клубу стали поєднання червоного, білого та чорного.

До першого складу команди увійшли переважно футболістки, які у 2020 році представляли місто Миколаїв, команду «Ніка».

У липні 2021 року ФК «Кривбас» та жіночий ФК «Ніка» Миколаїв підписали партнерську угоду про співпрацю. Поштовхом до перемовин з «Нікою» стала інформація, що клуб внаслідок фінансових проблем може зникнути з футбольної мапи.

«Після спілкування з представниками клубу «Ніка» стало зрозуміло, що ми однодумці і у нас спільні цілі. Як з клубом, так і з Українською Асоціацією Футболу – це розвиток і популяризація футболу, зокрема, жіночого. Тому ФК «Кривбас» вирішив допомогти жіночому клубу, який знаходився на межі краху», — сказав віцепрезидент криворізького клубу Артем Гагарін.

Угода про партнерство передбачає функціонування двох жіночих команд: одна збереже колишнє ім’я «Ніка» і гратиме у Першій лізі, а у Вищій лізі клуб виступатиме під ім’ям «Кривбас»!

У цьому році футболістки криворізького  клубу офіційно розпочнуть дебютний сезон у Вищій лізі чемпіонату України 31 липня гостьовим поєдинком на Херсонщині проти «Восходу» Стара Маячка.

Далі – більше. Все тільки починається.

Приєднуйся та вболівай за клуб:

сайт ⇒ fckryvbas.com
інстаграм ⇒ kryvbaswomen
фейсбук ⇒ kryvbaswomen